نماینده مردم کرج در مجلس: روز قدس روز اتحاد جهان اسلام است

خبرگزاری فارس: نماینده مردم کرج در مجلس تأکید کرد: روز قدس نشانه‌ای قاطع برای اتحاد جهان اسلام در مقابل استکبار جهانی است.


عزیز اکبریان امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: دشمنان اسلام تلاش بسیاری برای ایجاد تفرقه در میان صفوف مسلمانان داشته و برای تحقق این هدف شوم هزینه‌های بسیاری نیز انجام داده‌اند.
وی تصریح کرد:‌ استکبار جهانی با پرورش صهیونیسم و غصب سرزمین‌های قدس شریف توطئه نفوذ به قلب جهان اسلام را داشته و سال‌ها است با حمایت رژیم منفور صهیونیستی همین هدف را پیگیری می‌کند.
این مسئول ادامه داد: اگر مسلمانان در مقابل ظلم‌ و ستمی که رژیم غاصب قدس شریف بر مردم بی پناه و مظلوم فلسطینی سکوت می‌کردند، امروز دیگر کشورهای اسلامی هدف حمله دشمنان اسلام قرار می‌گرفت.
اکبریان با تأکید بر اینکه حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مبارزان بی‌پناه فلسطینی وظیفه تمام مسلمانان و حاکمان جهان اسلام است، ادامه داد: کوچک‌ترین تعللی در انجام این وظیفه بزرگ دینی و انسانی پذیرفته نیست.
وی تأکید کرد: روز قدس روز اتحاد جهان اسلام در برابر استکبار و صهیونیست است و تمام مسلمانان در صفوف به هم پیوسته این اتحاد و اقتدار را به رخ جهانیان می‌کشند.
نماینده کرج در خانه ملت در بخش دیگری از سخنان خود به نقش ایران و ملت مسلمان کشورمان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین اشاره کرد و گفت: حمایت معنوی ایران از مبارزان فلسطینی هیچگاه قطع نخواهد شد و این حمایت ریشه در اعتقادات دینی و روحیه انسان‌ دوستانه ملت ایران دارد.
اکبریان در پایان افزود: راهپیمایی روز جهانی قدس یک حرکت کاملا مردمی است و هیچ حزب و گروهی نمی‌تواند در آن اخلال ایجاد کند.
انتهای پیام/

/ 0 نظر / 3 بازدید