اعترافات سنگین آشوبگران نشان‌دهنده عمق نگاه دشمن به ایران است

خبرگزاری فارس: رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با اشاره به اعترافات سنگین زندانیان آشوب‌های اخیر تصریح کرد: این اظهارات نشان‌دهنده عمق نگاه دشمن به آینده ایران است.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرفیروزه، حجت الاسلام حسین سبحانی‌نیا صبح امروز در جمع مدیران شهرستان تخت‌جلگه در فرمانداری این شهرستان افزود: مسائل پس از انتخابات را تلنگری به افرادی دانست که ناخواسته و ندانسته در مسیر تبلیغات ناصحیح برخی قرار گرفته بودند تا متوجه اشتباهات شوند.
وی تصریح کرد: مردم ما در دوره دهم انتخابات ریاست جمهوری راه انقلاب اسلامی را درست تشخیص دادند،‌ همان طور که چهار سال قبل هم نیز خط انقلاب اسلامی را تصحیح کردند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اضافه کرد: در این آزمون برخی نخبگان سیاسی، نمره خوبی نگرفتند و شیرینی حضور حداکثری مردم را با حرکت‌های ناصحیح خود گرفتند.
نماینده نیشابور و تخت جلگه در مجلس گفت‌: مردم ما پیروز بزرگ صحنه سیاسی انتخابات دهم ریاست جمهوری هستند.
وی ادامه داد: مردم ما با جهت‌گیری و دشمن‌شناسی خوبی که کردند،‌ توطئه دشمن پس از انتخابات را که خیلی هزینه کرده و امید بسته بود، نقش برآب کردند.
سبحانی‌نیا افزود: دشمن به‌دنبال ایجاد انقلاب نرم مخملی، رنگین و تحول وسیع اجتماعی در ایران چون گرجستان، چک و برخی کشورهای آسیای میانه بود.
وی با اشاره به اینکه در حال عبور از این شرایط هستیم، اظهار امیدواری کرد: شرایط ثبات،‌ انسجام و وحدت در کشور تقویت شود.
وی با بیان اینکه در دولت نهم گام‌های بلندی برای توسعه کشور برداشته شد‌، از دولت دهم درخواست کرد تا با برداشتن گام‌هایی بلندتر، این دوره بیش از گذشته، به مطالبات عمومی توجه کرده و عدالت اجتماعی را اجرا کند.
انتهای پیام/

/ 0 نظر / 3 بازدید