وزارت اطلاعات یک مرکز فتنه انگلیسی را متلاشی ‌کرد

سربازان گمان امام زمان(عج) یک مرکز غیرمجاز که تحت حمایت مالی انگلیس اقدام به تهیه، تولید و مونتاژ فیلم های سخنرانی عناصر معاند داخل و خارج کشور نموده و به صورت لوح فشرده، نوار ویدئویی، کتاب و جزوه در سطح گسترده توزیع می‌کرد، منهدم کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت اطلاعات، یک مرکز غیرقانونی که در راستای بر هم زدن امنیت جامعه و وحدت بین آحاد مردم اعم از شیعه و سنی در جنوب کشور با هدف به راه انداختن اختلاف و تنش قومی مذهبی اقدام به تهیه تکثیر و توزیع محصولات فتنه انگیز می‌کرد توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان هرمزگان شناسایی و با حکم مرجع قضایی در بندر عباس پلمب و مسئول این مرکز دستگیر گردید.

مسئول این مرکز غیر مجاز ضمن برقراری ارتباط با برخی از شبکه های ماهواره‌ای ضد انقلاب و تحت حمایت مالی انگلیس اقدام به تهیه، تولید و مونتاژ فیلم های سخنرانی عناصر معاند داخل و خارج کشور نموده و به صورت لوح فشرده، نوار ویدئویی، کتاب و جزوه در سطح گسترده توزیع می‌کرده است.

بر اساس این گزارش فرد دستگیر شده به داشتن گرایش انحرافی اعتراف و در بازرسی از محل کار و منزل متهم تعدادی رایانه، دوربین فیلم برداری، ریسیور، دستگاه تکثیر و چندین هزار نوار کاست، ویدئو، سی دی و جزوات اختلاف بر انگیزه کشف و ضبط گردیده است.


/ 0 نظر / 3 بازدید