حوادث اخیر مانع از خدمت رسانی مطلوب پلیس به مردم شد

رییس پلیس امنیت اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: حوادث اخیر و اغتشاشات پس از انتخابات ریاست جمهوری مانع از خدمت رسانی مطلوب این نیرو به مردم شد.

سردار"علیرضا علی پور" که روز چهار شنبه در فرهنگسرای پایداری شهر تهران و در مراسم افتتاح نمایشگاه نیروی انتظامی سخن می گفت، ادامه داد: امیدورایم با مشارکت مردم و فعالیت نیروهای پلیس میزان امنیت اجتماعی ارتقا یافته و وقفه پش آمده در اجرای طرح های مورد درخواست مردم را بر طرف کنیم .
وی برخورد با اراذل و اوباش را از خواسته های اصلی مردم عنوان کرد و افزود: امنیت اجتماعی باید به نقطه ای برسد که اعضای خانواده شهروندان درعین سلامت به امور روزمره خود بپردازند.
سردار علی پور خاطر نشان کرد: برنامه جامعی با همکاری مردم برای برخورد با سارقان داریم که بزودی آن را عملیاتی خواهیم کرد.
رییس پلیس امنیت اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تصریح کر: دراین نمایشگاه خدمات پلیس از نزدیک به مردم ارایه می شود و آنان می توانند با فعالیت های این نیرو آشنا شوند.
سردار علی پور گفت: درهفته نیروی انتظامی خودروهای توقیف شده رفع توقیف و مغازه های پلمپ شده توسط نیروی انتظامی فک پلمب خواهند شد.
سرکلانتری سوم پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ نیز گفت: 9 کلانتری و پنج رده تخصصی درمناطق سه، شش و هفت تهران فعال هستند و خدمات و فعالیت آنان در11 غرفه این نمایشگاه ارایه می شود.
سرهنگ "محمد موسی" افزود: 33 غرفه متشکل از سازمان های دولتی، مردم نهاد و نیروی انتظامی در نمایشگاه امسال خدمات خود را به مردم ارایه خواهند کرد.
نمایشگاه نیروی انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی از 14 مهرماه سال جاری به مدت یک هفته در فرهنگسرای پایداری شهر تهران، صبح و بعد ازظهرپذیرای مردم است.

/ 0 نظر / 3 بازدید