گرامی‌مقدم:‌ گروه‌های سیاسی باید در روز قدس موضوعات دیگر را رها کنند

خبرگزاری فارس: سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: روز قدس روز وحدت جریانات سیاسی است و همه گروه‌ها و جریان‌ها باید در این روز موضوعات دیگر را رها کنند و به موضوع قدس بپردازند.


اسماعیل گرامی مقدم سخنگوی حزب اعتماد ملی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به روز جهانی قدس اظهار داشت: این روز که توسط معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی(ره) طراحی و به جهانیان عرضه شده، ‌از دو جهت به ویژه برای جمهوری اسلامی حائز اهمیت است.
وی افزود: کشتار مردم فلسطین و غصب کردن سرزمین آنها بیش از 50 سال است که ادامه دارد و این نوعی زیر پا گذاشتن حقوق انسانی است و از طرف دیگر به دلیل اینکه مردم فلسطین مردمی مسلمان هستند و وجه مشترکی با ایرانیان دارند، از این رو شایستگی این را داشت که امام(ره)،‌ آخرین جمعه ماه رمضان را روز دفاع از حقوق بشر و مسلمانان اعلام کنند.
گرامی‌مقدم در ادامه خاطرنشان کرد: پیامی که این روز به همه مسلمانان داشته است، ایجاد و مستحکم کردن وحدت در بین مسلمانان و برجسته کردن این نکته است که مسلمانان، تفکر شیعه و جمهوری اسلامی حافظ حقوق از دست رفته مردم فلسطین و دفاع از حقوق بشر است و از این جهت این روز همیشه جزء روزهای مهم مسلمانان بوده است.
سخنگوی حزب اعتماد ملی ادامه داد: بنابراین همین‌طور که این روز باعث وحدت بین مسلمانان جهان شده است در کشور ما هم همه گروه‌های سیاسی در حمایت از پیام امام (ره) در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کردند و بیانیه می‌دادند و این باعث وحدت بین همه مردم در ایران می‌شده است.
وی افزود: در جمعه آخر ماه رمضان سال 88 هم باید این راهپیمایی باعث وحدت مردم شود وتمام نگاه‌ها باید در این روز به پیام روز قدس باشد.
گرامی‌مقدم ادامه داد: روز قدس روز وحدت همه جریانات سیاسی است و همه گروه‌ها و جریانات سیاسی باید در این روز موضوعات دیگر را رها کنند و به موضوع قدس بپردازند و با هم وحدت داشته باشند

/ 0 نظر / 3 بازدید