تمایل یهودیان برای بازگشت به سرزمین‌ اصلی‌شان افزایش یافت

خبرگزاری فارس: روزنامه سوری الثوره با اشاره به افزایش تمایل یهودیان برای بازگشت به سرزمین‌های اصلی خود، از تلاش رژیم صهیونیستی برای ناامن جلوه دادن اروپا برای زندگی یهودیان خبر داد.


به گزارش فارس، روزنامه سوری الثورة در مقاله‌ای با اشاره به اهمیت جلب یهودیان جهان به سرزمین اشغالی برای دوام حیات رژیم صهیونیستی می‌نویسد: وزارت مهاجرت اسرائیل در طول دوسال اخیر از کاهش بی‌سابقه مهاجرت یهودیان به سرزمین‌های اشغالی خبر داد به گونه‌ای مهاجرت یهودیان به سرزمین‌های اشغالی در سال 2008 به پایین‌ترین حد خود از زمان موجودیت این رژیم رسید.
این روزنامه سوری در ادامه با اشاره به اینکه تعداد مهاجرت کنندگان به سرزمین‌های اشغالی در سال 2008 از یک هزار و 368 نفر عبور نکرد، آمده است: این تعداد در مقایسه با تعداد مهاجرت کنندگان در سال 1990 کاهش 94 درصدی داشته است.
الثوره نوشت: بدنبال این کاهش آژانس یهود با تاکید بر اینکه مهاجرت یهودیان به سرزمین‌های اشغالی به منزله ستون فقرات طرح صهیونیستی در فلسطین است اقدام به بررسی راههای بالابردن تعداد مهاجرت یهودیان کرد.
این روزنامه سوری در ادامه نوشت: در حالی که وزارت مهاجرت اسرائیل از خروج 700 هزار یهودی از سرزمین‌های اشغالی و بازگشت بسیاری از آنها از دین یهود خبر داده، رژیم اشغالگر اسرائیل همه تلاش خود را برای جایگزین ساختن دیگر یهودیان و بازگردادندن کسانی که این منطقه را ترک کرده بودند، به کار گرفت.
الثوره با اشاره به مقاله‌ای به قلم یک نویسنده یهودی مبنی بر عدم امکان زندگی یهودیان در اروپا و دعوت از آنها برای سفر به سرزمین‌های اشغالی برای تقویت حکومت یهودی می‌نویسد: در همین راستا مطبوعات اسرائیل سعی در القای افزایش دشمنی با یهودیان[یهودی ستیزی] در اروپا کردند.
انتهای پیام/++

/ 0 نظر / 3 بازدید