فائزه و مهدی هاشمی هم جزو ارکان خط امام شدند؟!

دبیر کمیته سیاسی کارگزاران ضمن هزینه کردن از حضرت امام (ره) به انکار تعارض عملکرد برخی از اعضای خانواده هاشمی با آرمان های خطه امام پرداخت.

به گزارش یاران خورشید به نقل از روزنامه کیهان نوشت:محمد هاشمی که همزمان با دو روزنامه زنجیره ای اعتماد و آرمان (روابط عمومی) مصاحبه می کرد، بازداشت فائزه هاشمی و همچنین همسر مهدی هاشمی در جریان برخی اغتشاشات خیابانی را «خصومت با خط امام»! دانست و بی آنکه درباره تخلفات و هتاکی های این دو نفر به ویژه فائزه هاشمی توضیح دهد، مدعی شد: به نظر می رسد در این خصومت و دشمنی شخص آقای هاشمی مطرح نیست، شخصیت هاشمی مطرح است. آنها که می خواهند قرائتی متفاوت از قرائت فکر امام را در جامعه پیاده کنند به خوبی می دانند افرادی چون هاشمی مانع بزرگی برایشان محسوب می شوند.

وی توضیح نداد که چگونه می توان رفتار لمپنیستی و تحریک به اغتشاش برای باج گیری از نظام و مقابله با آرای میلیونی ملت را به تفکر اسلامی و مردمی حضرت امام نسبت داد؟

محمد هاشمی در این مصاحبه ها به طور مفصل درباره دوری از آموزه های حضرت امام(ره) مرثیه سرایی کرد و مدعی شد مردم امروز برخلاف دوران امام محور امور نیستند.

برخی اعضای خانواده هاشمی متاسفانه طی 4 سال اخیر نقش گسترده ای در کارشکنی و سنگ اندازی علیه رئیس جمهور و دولت منتخب مردم ایفا کردند و متاسفانه در این راه از بیت المال نیز به وفور بهره جستند.

اظهارات طلبکارانه اخیر محمد هاشمی نشان می دهد که این طیف توقع دارند همه نوع خودسری و بی قانونی بکنند و در عین حال پاسخگو هم نباشند وگرنه برخورد با تخلفات فائزه هاشمی یا عروس هاشمی رفسنجانی به منزله حمله به خط امام تلقی خواهد شد!

منبع:یاران خورشید

/ 0 نظر / 3 بازدید