مرعشی جمعیت سبزها را نصف کرد!

بزرگنمایی فعالان و رسانه های جریان مخملی در موضوع کشته شدگان حوادث بعد از انتخابات نیز به همین طریق دنبال شد

به گزارش «جوان آنلاین» حسین مرعشی در گفتگو با هفته نامه مثلث ، تعداد جمعیت شرکت کننده در راهپیمایی دوشنبه 25 خرداد حامیان میرحسین موسوی در خیابان آزادی تهران را ١/۵ میلیون نفر ذکر کرد.
 پیش از این عناصر سیاسی و رسانه ای حامی موسوی و کروبی با استناد به اظهارات قالیباف شهردار تهران - که به شدت از جانب وی تکذیب شد -  مدعی بودند در این راهپیمایی 3 میلیون نفر شرکت داشته اند! برآوردهای واقعی از جمعیت حاضر در راهپیمایی مذکور حدود 300 هزار نفر است که در اوج تبلیغات روانی جریان دوم خردادی و عملیات وسیع و گسترده رسانه های داخلی و خارجی حامی میرحسین و نیز با عنایت به رای ٢/۵ میلیونی موسوی در شهر تهران طبیعی می نمود. با این وجود موسوی و رسانه های حامی او برای موج سازی تبیلغاتی و وانمودگی قدرت ، مدعی میلیونی بودن این راهپیمایی شدند. 
هنگام برگزاری نماز جمعه 26 تیر هاشمی رفسنجانی نیز که موسوی ، خاتمی و کروبی فراخوان حضور داده بودند ، رسانه های حامی آن ها - از ساعت ها قبل از برگزاری نماز جمعه!- تلاش نمودند تا جمعیت شرکت کننده در این مراسم را به نحو اغراق آمیزی بی سابقه جلو دهند. به گونه ای که حتی امر بر آقای هاشمی نیز مشتبه شده و او در خلال خطبه ها ، نماز جمعه خود را به نمازهای جمعه اول انقلاب  تشبیه کرد. اما افشاگری بموقع و آنلاین رسانه های اصولگرا و انتشار تصاویری که نشان می داد جمعیت حاضر در مراسم - نظیر نمازهای جمعه معمولی-  از تقاطع طالقانی - وصال جلوتر نرفته است مضافا" اینکه بخش اعظم نمازگزاران را نیروهای انقلابی تشکیل می دهند نه نماز اولی ها، سوء تفاهم بزرگ رسانه های مدعی را برطرف کرد و آن ها مجبور شدند اغراق گویی خود را متوقف کنند. در راهپیمایی روز قدس نیز در حالی که تعداد حامیان موسوی و کروبی به 3 درصد جمعیت  راهپیمایان انقلابی روز قدس نمی رسید ، همین روند تکرار شد.
شایان ذکر است غلو و بزرگنمایی فعالان و رسانه های جریان مخملی در موضوع کشته شدگان حوادث بعد از انتخابات نیز به همین طریق دنبال شد به گونه ای که علیرضا بهشتی عضو ستاد موسوی تعداد کشته شده ها را تا 72 نفر بالا برد و فضا به گونه ای پیش رفت که موسوی و کروبی با کشته تراشی ، برای کسانی مجلس ختم گرفتند که بعدها معلوم شد زنده هستند یا اصولا" وجود خارجی ندارند! با افشای دروغ بودن اسامی تعداد قابل توجهی از کشته شدگان ، رسانه های جریان فتنه از جمله سایت نوروز ارگان حزب مشارکت رسما" به دروغ بودن ادعاهای پیشین خود اعتراف نموده و اذعان کردند که اسامی نصف کشته شدگان از روی حدس و گمان بوده است!

 

/ 0 نظر / 3 بازدید