مگر قحطی آدم است؟ مطربی را با مبارزه اشتباه گرفته اند ؟!

تحرکات گروهک های ضدانقلاب مقیم خارج که پس از وقوع برخی حوادث اخیر در ایران صورت گرفت، به خاطر شدت لودگی و بی مزگی مورد تمسخر خود این گروهک ها قرار گرفته است.
سایت وابسته به گروهک فدائیان خلق در این باره نوشت: مگر قحطی آدم است که باید دنبال مخملباف و گنجی و... به راه افتاد؟ از این تظاهرات و اعلامیه ها هیچ نتیجه عملی به دست نیامده است. علت این است که تظاهرات مذکور در شهرهای آمریکا و اروپا، کم کم به صورت مراسم تکراری درمی آید و به نظر می رسد اغلب شرکت کنندگان برای تسکین وجدان معذب خود یا رفع تنهایی در آنها حضور پیدا می کنند.
اخبار روز همچنین نوشت: مبارزان از اپوزیسیون خارج کشور انتظار ندارند که به طور پراکنده در نقطه ای از شهر گردهمایی داشته باشند، آهنگ یار دبستانی و ترانه ها و سرودهای مورد پسند بخوانند و بعد هم به دنبال کارشان بروند.
این سایت گروهکی اذعان کرد: درصد بسیار کمی از 5 میلیون ایرانی مقیم خارج در فعالیت هایی از قبیل برگزاری نشست ها و تظاهرات شرکت می کنند.
گفتنی است در پرجمعیت ترین این تجمعات کارناوالیستی که در برخی شهرهای آمریکا برگزار شد چند ده نفر از عناصر ضدانقلاب با ترکیب چند پیر و پاتال، تعدادی خواننده و نوازنده کاباره ای، شماری از منافقین فراری مدعی اصلاح طلبی و طیفی از وابستگان به گروهک های سلطنت طلب و منافقین حضور به هم رسانده بودند. در پی برخی معرکه گیری های اکبر گاف در یکی از این تجمعات، مهشید امیرشاهی از عناصر ضدانقلاب گفته بود؛ این آقا را یابو برداشته و خیال می کند سازمان ملل دیسکوتک است.

/ 0 نظر / 3 بازدید