سوء استفاده از شهید؟؟؟؟!!!!!

در اطلاعیه ای که دیروز با امضای خانواده محترم شهید آیت الله قدوسی در یکی از روزنامه های صبح چاپ شده آمده است امسال خانواده آن شهید بزرگوار «برای جلوگیری از تکرار آنچه که در مراسم مشابه صورت گرفته است، از برگزاری مراسم سالگرد آیت الله شهید قدوسی خودداری می کند»!
چاپ این اطلاعیه در حالی است که مراسم سالگرد آیت الله شهید قدوسی همه ساله از سوی شاگردان آن شهید برگزار می شود و دیشب نیز این مراسم به روال همه ساله و با حضور شاگردان و دوستداران شهید قدوسی برگزار شد و اما، از آنجا که برگزاری مراسم برعهده شاگردان شهید بوده است، اعلام لغو آن تحت نام خانواده محترم شهید در روزنامه مورد اشاره، درخور تامل به نظر می رسد.
گفتنی است در اطلاعیه مزبور به «موارد مشابه»! اشاره ای نشده ولی با توجه به حضور برخی افراد با ظاهر زننده و برخوردهای غیراخلاقی در اینگونه مراسم که بعد از انتخابات دهم از سوی هواداران یک کاندیدای ناکام صورت گرفته، به نظر می رسد خانواده محترم شهید قدوسی با انتشار این اطلاعیه قصد داشته اند از سوءاستفاده یک جریان سیاسی جلوگیری کنند. جریانی که مواضع و عملکرد آن نظیر طرفداری از آمریکا، ائتلاف با کلان سرمایه داران، همراهی با جاسوسان نشان دار، ارتباط پنهان با انگلیس و... کمترین همخوانی با مواضع اسلامی و انقلابی آیت الله شهید قدوسی نداشته است.

/ 0 نظر / 3 بازدید