هواداران آشوب در راه تهرانتعدادی از هواداران میرحسین موسوی برای اغتشاش آفرینی در راهپیمایی 13 آبان تصمیم گرفته اند به تهران بیایند.

 

به گزارش « جوان آنلاین»، حامیان میرحسین موسوی دربرخی شهرستانها تصمیم گرفته اند برای حضور در راهپیمایی 13 آبان و ایجاد اغتشاش در این روز ضد امپریالیستی به تهران بیایند.

خبر دیگری در این زمینه حاکی است اخیراً ستاد جوانان 88 (که پیش از انتخابات ریاست جمهوری در حمایت ازکاندیداتوری خاتمی شکل گرفت)در یکی از شهرستانها که مسئولیت آن بر عهده فرزند یکی از اعضای حزب مشارکت می باشد،تلاش گسترده ای را آغاز کرده اند تا راهپیمایی ضد استکباری 13 آبان را به سمت وسوی درگیری های حزبی سوق دهند. در جلسه ای که به همین مناسبت تشکیل شده تصمیم گرفته اند: 1- دانش آموزان متمایل به اصلاح طلبان در مراسم 13 آبان گزینش شوند.2- دانش آموزان را تحریک به تندروی و ایجاد اغتشاش در مراسم نمایند.3- دستبندهای سبز بین دانش آموزان توزیع شود.و 4- در صورت مساعد بودن شرایط شعارهای الله اکبر ، مرگ بر روسیه و جانم فدای ایران سرداده شود.مجموعه تلاشهای عوامل وابسته به خاتمی و موسوی در حالی است که آنها در مراسم روزجهانی قدس نیز تلاش فراوانی کردند تا با برخی شعارهای انحرافی ، مسیر حرکت ضد صهیونیسیتی مردم را تغییر دهند که دراین هدف ناکام ماندند.

/ 0 نظر / 3 بازدید