میرکاظمی دارای نگاه زیربنایی و استراتژیک در حوزه نفت است

خبرگزاری فارس: مدیر عامل شرکت صادرات گاز گفت: میرکاظمی دارای نگاه زیربنایی و استراتژیک در حوزه نفت است و این نگاه باعث موفقیت وی در وزارت نفت خواهد شد.


سیدرضا کسایی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس گفت: وزیر پیشنهادی نفت دارای نگاه استراتژیک در این حوزه است و امروز صنعت نفت به عنوان صنعت پیش‌رو و محوری در کشور برای به روز شدن به این نگاه نیاز دارد که وی توانایی به روز کردن این حوزه را دارد.
کسایی زاده افزود: میرکاظمی دارای نگاه زیربنایی و استراتژیک در حوزه نفت است و این نگاه باعث موفقیت وی در وزارت نفت خواهد شد.
وی بااشاره به این که وزیر پیشنهادی از نظر مدارج علمی در سطح بالایی قرار دارد؛ تصریح کرد: وزیر پیشنهادی از نظر علمی پذیرفته شده و علاوه بر این سابقه چهار سال حضور در دولت نهم را نیز دارد.
بنابراین توانایی آن را دارد که به عنوان مدیر اجرایی قوی در حوزه نفت با موفقیت عمل کند.
کسایی‌زاده در این خصوص ادامه داد: در وزارت نفت تخصص‌های بسیاری وجود دارد و نمی‌توان از وزیر نفت انتظار داشت تمام این تخصص‌ها را یکجا داشته باشد. اکنون مجموعه نفت نیاز به کسی دارد که به خوبی بتواند این حوزه را مدیریت کند.
وی اظهار داشت: میرکاظمی گزینه مناسبی برای وزارت نفت است و فکر می‌کنم مدیران نفت هم با وی همکاری‌های لازم را انجام دهند.
وی ضمن ابراز امیدواری برای کسب رای قاطع نمایندگان توسط میرکاظمی عنوان کرد: امیدوارم میرکاظمی موفق به کسب رای اعتماد از نمایندگان شده و بتواند در این عرصه به نظام و ملت ایران خدمت‌رسانی کند.
انتهای پیام

/ 0 نظر / 3 بازدید