دشمن به سمت استفاده از شیوه ها و توطئه هاى پیچیده رفته است

معاون سیاسى سپاه گفت: دشمن ما به سمت شیوه ها و توطئه هاى پیچیده رفته است و باید از انقلاب اسلامى مان با چنگ و دندان حفاظت کنیم.
سردار سرتیپ دوم پاسدار دکتر یدالله جوانى در نشست سیاسى فرهنگى بسیج متخصصان که به همت بسیج اساتید و با همکارى بسیج متخصصان در تالار ابن هیثم مشهد برگزار شد، در خصوص اتفاقات صورت گرفته در انتخابات اظهار داشت: در این انتخابات براى اولین بار برخى نامزدها مدعى تقلب در انتخابات شدند و با درگیرى و اغتشاشى که به وجود آوردند عده اى را کشتند و به عده اى صدمه رساندند که از جمله ۹ بسیجى در این جریانات شهید شدند.
وى با اشاره به سخنان مقام معظم رهبرى مبنى بر اینکه جامعه با یافته اى عمیق روبه رو است، اذعان داشت: از این مساله به آسانى نمى توانیم بگذریم، امروز خواص بر سر کلاس آزمون نشسته اند.
بسیجیان، مهندسان، پزشکان، استادان و هنرمندان همه جزو خواص اند و در دوران آزمون قرار گرفته اند.
سردار جوانى بیان کرد: این موضع حساس ترین آزمون در این دوران است، اگر غفلت کنیم نتیجه اش یک سال عقب افتادن نیست بلکه سقوط است.
معاون سیاسى سپاه عنوان کرد: خواص در این آزمون سربلند بیرون نیامدند، چون این خاصیت فتنه است، اگر در شرایط بعد از پیامبر(ص) و جنگ هایى که در زمان امیرالمؤمنین (ع) رخ داد را نگاه کنیم، مى بینیم که هر دو طرف جبهه مسلمان و اهل ایمان، نماز شب و تلاوت قرآن هستند و ادعاى مذهب مى کنند، لذا در این صورت است که تشخیص تشکیل مى شود.
وى خاطرنشان کرد: اگر فتنه در جامعه سر بر آورد کوبنده و نابود کننده است، قلب هایى بعد از استوارى مى لرزد، مردانى بعد از صلابت در راه و در فتنه ها دچار گمراهى مى شوند و کسى را که در فرونشاندن این فتنه ها تلاش مى کند در هم مى کوبند، عده اى نیز عصاى احتیاط در دست مى گیرند و سخنى به میان نمى آورند.

/ 0 نظر / 3 بازدید