تظاهرات‌کنندگان در آنکارا رژیم‌صهیونیستی را محکوم کردند

خبرگزاری فارس: اعضای یکی از نهادهای غیر دولتی در آنکارا، پایتخت ترکیه با برگزاری تظاهرات علیه رژیم اشغالگر قدس مداخلات این رژیم در مسجد الاقصی را محکوم کردند.


به گزارش فارس به نقل از رسانه‌های ترکیه، در تظاهرات برگزار شده از سوی کانون آلپ ارن در شهر آنکارا، جوانان مسلمان ترکیه در این تظاهرات با دادن شعارهای "سلام بر حماس، مقاومت ادامه دارد "، " فلسطین، جانمان و خونمان فدای تو "، " اسرائیل صهیونیست، از خاورمیانه گم شو " و تکبیرگویان رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کردند.
تظاهرات‌کنندگان ضمن حمل پلاکاردهایی با مضمون "به بهای خونمان، اقصی را نجات می‌هیم "، " اسرائیل سگ صهیونیست، ترا در خون‌هایی که ریخته‌ای، خفه خواهیم کرد " خطاب به رژیم صهیونیستی اعلام کردند: ای دولت لعنتی که جهان را به هرج و مرج کشیده‌ای، باید بدانی که امت اسلام یک ملت واحد است. پایت را از گلیم خود فراتر گذاشته‌ای. لحظه ای که به مسجدالاقصی ضرر برسانی، نوکرانت آمریکا و اروپا قادر به نجات تو نخواهند بود. سرزمین‌هایی که ادعا می‌کنی به تو وعده داده شده، سرزمین‌های اسلام است. باید بدانی که روزی که به یک آجر مسجد الاقصی ضرر برسانی، ترا و رژیم نامشروعت را در میان آب دهان آلپ ارن‌ها غرق خواهیم کرد. تو آماده یک جنگ می‌شوی، ولی خداوند نور خود را کامل خواهد کرد و آخرین جنگ ما با تو بوده و در این جنگ پیروز خواهیم شد.
کانون آلپ ارن که از سوی "محسن یازی جی اوغلو "، رهبر فقید حزب ملی‌گرای اتحاد بزرگ ترکیه که در یک سانحه بالگرد کشته شد تاسیس شده بود، به عنوان یک کانون ملی – مذهبی شناخته می شود.

/ 0 نظر / 3 بازدید