احمدی‌نژاد: عزم ما کوتاه نیامدن در برابر استکبار جهانی است

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور با اشاره به بسته پیشنهادی ایران تاکید کرد: عزم دولت و نظام جمهوری اسلامی این است که به هیچ وجه از مواضع عزتمندانه ملت ایران در برابر استکبار جهانی کوتاه نیایند


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از دفتر امور رسانه‌های ریاست‌جمهوری، محمود احمدی نژاد در جلسه امروز هیات دولت با تبریک پیشاپیش حلول عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات ملت ایران در ماه مبارک رمضان اظهار امیدواری کرد: همه مسلمانان از آخرین روزهای ماه مبارک رمضان به نحو احسن بهره‌مند شوند.
وی با تاکید بر اینکه با انجام دستورات الهی در ماه مبارک رمضان تولدی جدید در روزه داران ایجاد شده است تصریح کرد: عید فطر جشن تکامل و تعالی بشریت و حرکت مسلمانان به ویژه ملت ایران در مسیر کمال ، تقوای الهی و کسب معرفت اسلام ناب است.
رئیس جمهور در ادامه از اعضای هیات دولت برای بررسی و تصویب برنامه پنجم عدالت و پیشرفت در چند جلسه پرکار و مفصل قدردانی کرد.
احمدی نژاد همچنین با اشاره به بسته پیشنهادی ایران تاکید کرد عزم دولت و نظام جمهوری اسلامی این است که به هیچ وجه از مواضع عزتمندانه ملت ایران در برابر استکبار جهانی کوتاه نیایند و در این راه استوار باشند.

/ 0 نظر / 3 بازدید