حمید سوریان مدال طلای مسابقات جهانی را به دکتر احمدی نژاد اهدا کرد؛

دکتر احمدی نژاد: جوانان پاک و مومن ایران اسلامی مایه افتخار ملت و قهرمان واقعی هستند

حمید سوریان قهرمان کشتی فرنگی جهان مدال طلای مسابقات جهانی اخیر را به رییس جمهور اهدا و تصریح کرد: دکتر احمدی نژاد با حضور مقتدرانه در مقر سازمان ملل متحد و کسب افتخار و عزت برای ملت ایران و همه مسلمانان، قهرمان اصلی است.
رییس جمهور نیز پس از دریافت مدال طلای حمید سوریان قهرمان و افتخار آفرین جوان ایران اسلامی، با تاکید بر اینکه هر کس با همه توان و اعتقاد به ارزش های الهی و برای رضای خدا فعالیت کند؛ در زمین و آسمان قهرمان است، تصریح کرد: جوانان پاک و مومن ایران اسلامی از جمله حمید سوریان که با اخلاق والای جوانمردی و نگاه آرمانی و اعتقاد به ولایت وارد عرصه می شوند و به سرنوشت ملت و کشور توجه دارند؛ حتی اگر مدال نیز کسب نکنند، مایه افتخار ملت و قهرمان واقعی هستند.
دکتر محمود احمدی نژاد با بیان اینکه جوانان نقطه اتکا و پشتیبان مسئولان و کشور هستند، تاکید کرد: خدمت به مردم و فریاد خواسته های ملت بالاترین افتخار است و مسئولان نیز باید نماد جوانان پاک و مصمم ایران اسلامی باشند.
رییس جمهور مستکبران عالم را همچون کف روی آب، بدون بنیان و در حال افول برشمرد و اظهارداشت: فرهنگ اسلام ناب و انقلاب اسلامی و فرهنگ جوانمردی در سراسر جهان حاکم خواهد شد.
دکتر احمدی نژاد با تاکید بر اینکه ملت ایران با تلاش جوانان خود روز به روز عزتمندتر خواهد شد، تصریح کرد: حوادث و سختی ها مایه رشد و کمال و دشمنی مستکبران موجب افزایش قدرت ملت ایران خواهد شد.
رییس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود، ورزش کشتی را مظهر جوانمردی ، مردمی بودن و صداقت دانست و گفت: ورزش کشتی عامل ترویج اخلاق و فرهنگ و مجموعه ای از ارزش ها است که بشر امروز به آنها نیاز دارد.
دکتر احمدی نژاد با بیان اینکه روحیات جوانمردی ورزشکاران ماندگار است، تاکید کرد: امروز ورزشکاران جمهوری اسلامی اخلاق و جوانمردی ایرانی و اسلامی را در جهان منتشر می کنند.
رییس جمهور در پایان با اشاره به حرکت رو به جلوی ورزش کشور به خصوص در رشته کشتی، گفت: سازمان تربیت بدنی باید توجه به ورزش کشتی داشته باشد زیرا کشتی عامل ارتباط عواطف و دل های ملت ایران است.
گفتنی است؛ مدال طلای مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان در دانمارک، قرار است با نام حمید سوریان در موزه ریاست جمهوری در معرض دید علاقه مندان قرار گیرد

/ 0 نظر / 3 بازدید