وقف اموال دانشگاه آزاد تلاش برای فرار از قانون است

خبرگزاری فارس: مهدی عباسی‌مهر تاکید کرد: وقف اموال دانشگاه آزاد اقدامی فریبکارانه برای فرار از تغییر ریاست این دانشگاه است.


مهدی عباسی‌مهر دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس در خصوص وقف اموال دانشگاه آزاد اظهار داشت: در شرایطی که انتقادات و اتهامات به ریاست غیرقانونی جاسبی در دانشگاه آزاد افزایش یافته است رئیس این دانشگاه به جای پاسخگویی به انتقادات و اتهامات شروع به وقف اموال این دانشگاه کرده است.
وی با بیان اینکه تخلفات جاسبی در دانشگاه آزاد حتی باعث اعتراض دانشجویان این دانشگاه شده است، تصریح کرد: علی‌رغم اینکه ممکن است انتقاد دانشجویان دانشگاه آزاد تبعات سنگینی برای‌ آن‌ها داشته باشد اما در دیدار با مقام معظم رهبری یکی از دانشجویان دانشگاه آزاد مسائلی را در این خصوص مطرح می‌کند.
این فعال دانشجویی افزود: همگان از قوانین وقف آگاهی داشته و مطلع‌اند که اموال عمومی قابلیت وقف نداشته و افراد فقط می‌توانند اموال شخصی خود را وقف کنند، به همین دلیل چون دانشگاه آزاد سرمایه عظیمی از مردم را در اختیار داشته و جابجا می‌کند و اموال شخصی فردی به شمار نمی‌رود در نتیجه هیچ شخصی حق وقف کردن اموال این دانشگاه را ندارد.
عباسی‌مهر در ادامه خاطرنشان کرد: در چنین مقطع زمانی و با گسترش فشارها به جاسبی و اموال دانشگاه آزاد توسط وی جالب به نظر می‌رسد و این سئوال در اذهان عمومی مطرح می‌شود که چرا جاسبی به جای پاسخگویی به اتهامات گسترده‌ای که به وی وارد می‌شود اقدام به چنین کاری کرده است.
انتهای پیام/

/ 0 نظر / 3 بازدید