اتهام عجیب سایت پیک نت به عضو ستاد میرحسین

این سایت ضدانقلابی ظاهرا" از عضویت الف-خ در ستاد میرحسین و رفاقتش با آقازاده آشوبگر بی اطلاع بوده است

سایت ضدانقلابی «پیک نت» که طی ماه های اخیر به صورت تمام قامت از میرحسین موسوی و اقدامات ساختارشکنانه و غیرقانونی او حمایت می کند «الف – خ» یکی از اعضای فعال ستاد میرحسین موسوی را به قتل فریدون فرخزاد متهم کرد!

این سایت ضد انقلابی که به نظر می رسد از عضویت «الف – خ» در ستاد موسوی و رفاقت نزدیک او با آقازاده آشوبگر بی اطلاع بوده و حتی اسم کوچک وی را نیز اشتباه درج کرده است ، طی مطلبی به نقل از یکی از مخاطبان خود مدعی شد  :

« الف - خ نه تنها بعد از خودکشی شدن سعید امامی از زندان آزاد شد، بلکه اکنون در ناز و نعمت زندگی می کند. بعد از قتل فریدون فرخ زاد، برادر فروغ فرخزاد در آلمان که نقش اصلی را در آن همین الف- خ داشت، یک باغ و خانه ویلائی به او در منطقه جماران دادند که در آن زندگی می کند. خانه او در منطقه جماران پائین دست خانه...است و با یک مرسدس بنز آخرین مدل رفت و آمد می کند که مال خودش است ...»

گفتنی است الف – خ یکی از فعالان اصلی ستاد میرحسین در تهران بود که در برگزاری اولین جلسه تبلیغاتی موسوی در حسینیه حجت نازی آباد نقش اصلی داشت و صراحتا" تاکید می کرد که من زندگی ام را برای پیروزی میرحسین گذاشته ام. گفته می شود وی در ایام انتخابات 15 ساختمان را در اختیار حامیان میرحسین قرار داده بود.

/ 0 نظر / 3 بازدید