دستورالعمل های CIAبرای ضد انقلابیگری کاملاً خودجوش!

رسانه ها و مهره های شناخته شده سازمان جاسوسی سیا از تدارک خودجوش! برای تحت الشعاع قرار دادن روز تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی خبر می دهند.
علیرضا نوری زاده از مرتبطین با سفارت وقت آمریکا و جاسوس مشترک سیا و موساد در این زمینه گفت: با تجربه ای که اصلاح طلبانی نظیر کروبی و موسوی و خاتمی از تظاهرات روز قدس دارند، روز سیزدهم آبان را باید روز دوستی با آمریکا و روز دشمنی با روسیه اعلام کنند.
وی در گفت وگو با تلویزیون وابسته به گروهک تروریستی پژاک اضافه کرد: قرار است در این روز شماری از تظاهر کنندگان مقابل سفارت آمریکا شعار دوستی با این کشور را سر دهند و عده ای نیز در برابر سفارت روسیه خشم و انزجار خود را اعلام کنند. در خارج از کشور هم شخصیت هایی نظیر محسن مخملباف تلاش کرده اند این روز را روز آشتی با آمریکا معرفی کنند.
نوری زاده سال های متمادی با سفارت شیطان بزرگ مرتبط و جزو مواجب بگیران رسمی این سفارت محسوب می شد. او از جمله سلطنت طلبان وابسته به دربار و سفارت آمریکا بود که به خاطر پیروزی انقلاب اسلامی و لو رفتن خیانت هایش، مجبور به فرار از کشور و شروع دور جدید خیانت ها به ملت شد.
همزمان رادیو فردا وابسته به سازمان سیا به گفت وگو با فاطمه حقیقت جو (عضو فراری فراکسیون مشارکت در مجلس ششم) و مهدی محسنی (از روزنامه نگاران زنجیره ای فراری) پرداخت. فاطمه حقیقت جو که سال ها پیش به طور کاملاً خودجوش در پروژه های آمریکایی آشوب به ایفای نقش پرداخته، به رادیو فردا گفت: این حرکت ها از بالا به پایین و هرمی نیست. بلکه حرکت هایی خودجوش و شبکه ای مثل هسته های اتم است(!)
مهدی محسنی هم که به تازگی از کشور گریخته، از طریق ارگان سیا به عناصر آشوب طلب دلداری و روحیه داد و گفت: ما وقتی با بچه ها در ایران صحبت می کنیم، وحشتی ندارند و بیشتر مصرند که در تظاهرات و همبستگی ها شرکت کنند. آنها قرار است روز 13 آبان با تصاویر زندانیان شرکت کنند.
تقلای مهره های خارج نشین آمریکا برای حاشیه سازی در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در حالی است که کسانی نظیر موسوی و کروبی با وجود همراهی اولیه در حاشیه سازی برای راهپیمایی روز قدس، اکنون از ماجراهای پیش آمده و ایجاد بدگمانی بیشتر در میان مردم به خاطر حذف شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا و نیز حذف جمهوری اسلامی و سردادن شعار جمهوری ایرانی، ابراز نگرانی و پشیمانی می کنند. این دو اخیراً طی دیدارهایی که داشتند و گزارش آن دیدارها در رسانه ها منتشر شد، بشدت نسبت به افراطی گری و شعارهای ضد انقلابی سر داده شده ابراز نگرانی کردند و تأکید نمودند ابراز چنین مواضعی موجب شکاف بیشتر با مردم و پراکنده شدن مضاعف آنها از گرد اصلاح طلبان می شود.
برخی خبرها حاکی از آن است که عناصر ضد انقلاب در تدارک برای حاشیه سازی در روز 13 آبان، پیام ها و اس ام اس هایی را مبنی بر لزوم تسخیر سفارت انگلیس ارسال می کنند بلکه با به فراموشی سپردن ماهیت شیطان بزرگ و بردن تجمع بزرگ ملت به سوی سفارت انگلیس، مقابل لانه جاسوسی سابق را کمی خلوت تر کنند تا شاید بتوانند با تحرک چند ده نفره و ضبط چند دقیقه هیاهو همانند تجمع حاشیه ای روز قدس چنین القا کنند که دو طیف راهپیمایی برگزار شده و مردم در مخالفت یا موافقت با دشمنی های آمریکا دو شقه شده اند! رابرت گیتس پس از راهپیمایی روز قدس مدعی شد فشارها و تحریم های آمریکا نتیجه داده و باعث شکاف میان ملت ایران شده و این امیدبخش است. وی خواستار تشدید تحریم ها شد.
معضل اصلی طراحان پشت پرده برای به هم زدن راهپیمایی های مناسبتی نظیر روز قدس و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی غیر از ورشکستگی سیاسی و فقدان عقبه مردمی این است که این راهپیمایی ها محتوا و ماهیتی کاملاً ضد استکباری و ضد آمریکایی- ضد اسرائیلی دارند در حالی که این طیف با لودگی تمام می کوشد آمریکایی ها و صهیونیست ها را دوست ملت ایران جا بزند

/ 0 نظر / 3 بازدید