نماینده مجلس: میرحسین موسوی باید مراقب تور پهن شده منافقین باشد

ارومیه - نماینده مردم ارومیه درمجلس شورای اسلامی گفت: میرحسین موسوی باید مراقب تور پهن شده منافقین باشد.

حجت الاسلام سید سلمان ذاکر، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرناافزود: بهتر است میرحسین موسوی بیش از گذشته مراقب عملکرد خود باشد، چون چتر حمایتی منافقین تنها برای دشمنان رهبر و ملت ایران گسترده می شود.
وی گفت: موسوی خود به خوبی می داند که منافقین از وی دل خوشی ندارند و تنها برای ایجاد فتنه و مقابله با رهبری نظام اسلامی از وی حمایت می کنند، همانطوری که از بنی صدر در ابتدای انقلاب حمایت کردند.
به گفته وی، موسوی باید علت حمایت سرکرده گروهک منافقین از خود را مورد ارزیابی دقیق قرار داده و به نتیجه این پیوند نامیمون بیاندیشد.
وی، با اشاره به جایگاه گروهک منافقین در نزد مردم ایران اسلامی اظهارداشت: گروهک منافقین یک گروهک ترویستی است، حال چه شده که به طور آشکار از موسوی به عنوان یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران حمایت می کند؟
حجت الاسلام ذاکر گفت: حمایت رجوی از موسوی سوالی کاملا جدی را درذهن افکار عمومی ایجاد می کند، موسوی در قبال چنین حمایتهایی ضمن عاقبت اندیشی باید به مردم و نظام اسلامی نیز پاسخگو باشد.
نماینده مردم ارومیه درمجلس شورای اسلامی افزود: در طول تاریخ اسلام نیز افرادی بودند که برای رسیدن به مقام و قدرت به تمام خدمات و اعتقادات قبلی خود پشت پا زده و برای کسب جایگاهی که خود لایق اش نبودند، خیانتهای بزرگی را مرتکب شدند.
وی گفت: رجوی در شرایطی نسبت به سلامت میرحسین موسوی و محاکمه و مجازات وی ابراز نگرانی می کند که دست وی تا مرفق به خون شهیدان انقلاب اسلامی از بهشتی و 72 تن و رجایی و باهنر، حمله مسلحانه در شهرهای شمالی و غرب، ترور ناجوانمردانه صیاد شیرازی، لاجوردی و صدها زن و مرد و کودک ایرانی مظلوم آغشته است.

/ 0 نظر / 3 بازدید