حجت‌الاسلام عبداللهی: راهپیمایی روز قدس آتش فتنه‌ها را خاموش می‌کند

خبرگزاری فارس: مدرس خارج فقه حوزه علمیه قم گفت: حضور پرشور و آگاهانه مردم در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، تمام دسیسه‌ها و توهمات دشمنان را نقش برآب می‌کند.


حجت‌الاسلام والمسلمین محمود عبداللهی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به فرارسیدن روز جهانی قدس در سخنانی ابعاد گوناگون این روز بزرگ را برشمرد و اظهار داشت: روز قدس مظهر حمایت از مظلوم و ایستادگی در برابر استکبار جهانی است که از یک سو در مکتب والای اسلام به این موضوع بسیار توجه شده و از سوی دیگر گفتمان انقلاب اسلامی بر این اساس استوار است.
وی افزود: شرکت در مراسم روز جهانی قدس در واقع پاسخگویی به ندای امام راحل (ره) برای مبارزه با صهیونیسم جهانی و نیز بیعت مجدد با رهبری است.
استاد برجسته حوزه علمیه قم با بیان اینکه روز قدس نماد وحدت ملی و انسجام اسلامی است، گفت: حضور یکپارچه مردم در صفوف متحد می‌تواند اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان بکشد.
عبداللهی با اشاره به ناآرامی‌های پس از انتخابات و شرایط خاص به وجود آمده در کشور خاطرنشان کرد: مستکبران و سردمدران کشورهای غربی پس از حضور گسترده مردم در انتخابات، به دنبال ایجاد فتنه و تفرقه در میان مردم بودند، ولی حضور پرشور و آگاهانه مردم در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، تمام دسیسه‌ها و توهمات دشمنان را نقش برآب می‌کند.
وی همچنین ملت فهیم ایرانی را همواره بیدار، آگاه و حاضر در صحنه‌های حساس انقلاب اسلامی دانست و گفت: در دوران جنگ تحمیلی، رژیم بعث عراق بارها تهدید به بمباران تهران و قتل عام راهپیمایان روز قدس کرده بود، ولی با وجود تمام این تهدیدات، مردم با شدت و شوق بیشتری در این مراسم باشکوه شرکت می‌کردند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس افزود: مردم و مسئولان با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب می‌توانند تهدیدات دشمنان داخلی و خارجی را از میان بردارند.
عبداللهی تصریح کرد: بینش سیاسی مردم و تبعیت از ولایت فقیه، موجی بزرگ از اراده مردمی ایجاد کرده است که آتش تمامی فتنه‌ها را خاموش کرده و می‌کند.

/ 0 نظر / 3 بازدید