اجرای حکم عبدالحمید ریگی قطعی است

عبدالحمید ریگی با هماهنگی مراجع قضایی در اختیار مراجع اطلاعاتی قرار دارد

حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی گفت: عبدالحمید ریگی هنوز در اختیار دادگستری سیستان ‌و ‌بلوچستان برای اجرای حکم قرار نگرفته اما قطعا هر زمانی که وی در اختیار مراجع قضایی قرار بگیرد حکم اجرا خواهد شد.

حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با  فارس در خصوص اجرای حکم عبدالحمید ریگی تروریست گروهک تروریستی موسوم به جندالله گفت: پرونده با موضوع خاصی مواجه نیست و فقط بحث اجرای حکم است که اگر موقعیت اجرای حکم فراهم شود حکم اجرا خواهد شد.
وی افزود: ریگی هنوز در اختیار دادگستری برای اجرای حکم قرار نگرفته که حکم اجرا شود لذا قطعا هر زمانی که وی در اختیار مراجع قضایی قرار بگیرد حکم اجرا خواهد شد.
رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: با مراجع اطلاعاتی در خصوص ریگی تعاملات خوبی داریم ولی تا زمانی که به نتیجه نرسیم، نمی‌توان چیزی در این خصوص بیان کنیم البته عبدالحمید ریگی با هماهنگی مراجع قضایی در اختیار مراجع اطلاعاتی قرار دارد.
حمیدی ادامه داد: پرونده تعدادی دیگر از اعضای گروهک تروریستی جندالله که قبلا دستگیر شده بودند در حال طی مراحل رسیدگی است و هنوز به مرحله اجرای حکم نرسیده است.
وی اضافه کرد: حکم این تعداد پس از طی مراحل رسیدگی صادر خواهد شد البته پس از صدور حکم باید مراحل قطعیت حکم هم طی شود که پس از طی این مرحله حکم اجرا خواهد شد.

/ 0 نظر / 3 بازدید