انگیزه کروبی از حضور در نمایشگاه مطبوعات چه بود؟

مهدی کروبی دبیر کل حزب اعتماد ملی، ساعتی پیش به همراه تعدادی از آشوبگران پس از انتخابات در شانزدهمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها حضور یافت.

به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا، مهدی کروبی حدود ساعت 15 و 30 دقیقه امروز ( جمعه) به طور ناگهانی در نمایشگاه مطبوعات حضور یافت که به دنبال حضور وی، جو حاکم بر نمایشگاه که در طول سه روز برگزاری بسیار عادی بود، متشنج شد.
ابتدای حضور کروبی که با شعار های تند سیاسی همراهان وی همراه بود، منجر به تخریب غرفه استان لرستان در ورودی نمایشگاه مطبوعات شد.
وی در ادامه بدون بازدید از هیچ یک از غرفه های نمایشگاه، به حرکت خود در داخل نمایشگاه ادامه داد و با هجوم آشوبگران همراه وی، غرفه های روزنامه "وطن امروز" و روابط عمومی نمایشگاه تخریب شد.
کروبی در ادامه حضور در نمایشگاه به سمت غرفه رسانه های خارجی در طبقه بالای نمایشگاه رفت که در حین بالا رفتن از پله ها، عمامه وی از سرش افتاد.
کروبی در حالیکه با شعار های تند سیاسی آشوبگران حامی موسوم به جنبش سبز، همراهی می شد، با اعتراض مردم داخل نمایشگاه، بیرون رفت.
محافظان وی در هنگام خروج، مبادرت به تیراندازی هوایی کردند که این تیر اندازی جو نمایشگاه را بیش از پیش متشنج کرد.
دبیر کل حزب اعتماد ملی در حالی که با سر برهنه، قصد سوار بر خودرو خویش را داشت، با پرتاب کفش یکی از معترضین به حضور وی، بدرقه شد.
پس از خروج کروبی از نمایشگاه، آشوبگران با سر دادن شعار های تند سیاسی مبادرت به راهپیمایی در داخل نمایشگاه کردند که در هنگام عبور از کنار غرفه روزنامه کیهان به درگیری فیزیکی و لفظی با غرفه داران و بازدیدکنندگان نمایشگاه پرداختند.
مهدی کروبی در مدت 15 دقیقه ای که در داخل نمایشگاه حضور داشت از هیج یک از غرفه ها بازدید نکرد و فقط به راهپیمایی در داخل نمایشگاه پرداخت.
انگیزه مهدی کروبی از حضور در نمایشگاه مطبوعات چه می تواند باشد؟

/ 0 نظر / 3 بازدید