به سرکردگی منتظری در خط امامیم!

1- این خبر را با دقت بخوانید :
میر حسین موسوی طی نامه ای خطاب به حسینعلی منتظری خواستار همفکری، همکاری و راهنمایی منتظری به وی در راستای ادامه تحرکات سیاسی اخیرش شد.
2- حسینعلی منتظری هم در پاسخ به استمداد موسوی نوشت:
شما در آزمون انتخابات اخیر سربلند بیرون آمدید ... کارهایی که تاکنون انجام داده اید جای بسی تقدیر و تشکر دارد ... ‏امور پیشنهادى ضمیمه نامه جنابعالى که در حقیقت تقویت و فعال نمودن‏ ‏شبکه هاى اجتماعى و نهادهاى مردمى است ، امورى معقول و سنجیده و‏ ‏مطابق مقتضاى حال و شرایط کشور است ... ‏البته توجه دارید راه اصلاحى که شما در جهت دفاع از حقوق مردم و‏ ‏نجات جمهورى اسلامى از این بحران بزرگ انتخاب کرده اید بس دشوار‏ است ... حکومتى که در آن اقشار‏ ‏وسیعى از مردم و نخبگان ، ناراضى و در فشار باشند قابل دوام نیست . اگر‏ ‏حکومت کردن با این شیوه و روش و با ایجاد رعب و خفقان و استبداد و‏ ‏سرکوب و پر کردن زندانها از نخبگان و آزادى خواهان و گروههاى سیاسى‏ ‏مختلف ممکن بود، رژیم شاه توانسته بود حکومت خود را حفظ کند و هنوز‏ ‏پابرجا بود ... ‏سلامتى و توفیق جنابعالى را در پیمودن این راه خطیر از خداوند بزرگ‏ ‏مسألت دارم.
یک ضدانقلاب دو آتشه
حسینعلی منتظری
2- موسوی و باند سیاسی همگرای با او بارها رفتارهای سیاسی خود را مصداق بارز خط نورانی امام خمینی (ره) خوانده و عناصر حزب اللهی مخالف با خود را متهم به دشمنی با خط امام و تحریف راه نورانی آن بزرگوارکرده اند.
3- سید حسن خمینی رییس تشکیلات بیت امام راحل که بخشی از این تشکیلات موسسه تنظیم و نشر آثار امام (ره) است جزء اصلی ترین حامیان میرحسین موسوی است.
4- امام خمینی (ره) خطاب به حسینعلی منتظری:
... از آنجا که روشن شده است که شما این کشور و انقلاب اسلامی عزیز مردم مسلمان ایران را پس از من به دست لیبرالها و از کانال آنها به منافقین می سپارید، صلاحیت و مشروعیت رهبری آینده نظام رااز دست داده اید. شما در اکثر نامه ها و صحبتها و موضعگیریهایتان نشان دادید که معتقدید لیبرالها و منافقین باید بر کشور حکومت کنند. به قدری مطالبی که می گفتید دیکته شده منافقین بود که من فایده ای برای جواب به آنها نمی دیدم . مثلا در همین دفاعیه شما از منافقین تعداد بسیار معدودی که در جنگ مسلحانه علیه اسلام و انقلاب محکوم به اعدام شده بودند را منافقین از دهان و قلم شما به آلاف و الوف رساندند ومی بینید که چه خدمت ارزنده ای به استکبار کرده اید. در مسئله مهدی هاشمی قاتل ، شمااو را از همه متدینین متدینتر می دانستید و با اینکه برایتان ثابت شده بود که او قاتل است مرتب پیغام می دادید که او را نکشید. از قضایای مثل قضیه مهدی هاشمی که بسیار است و من حال بازگو کردن تمامی آنها را ندارم . شما از این پس وکیل من نمی باشید و به طلابی که پول برای شما می آورند بگویید به قم منزل آقای پسندیده و یا در تهران به جماران مراجعه کنند. بحمدالله از این پس شما مسئله مالی هم ندارید.
دیگر نه برای من نامه بنویسید و نه اجازه دهید منافقین هر چه اسرار مملکت است را به رادیوهای بیگانه دهند. نامه ها و سخنرانیهای منافقین که به وسیله شما از رسانه های گروهی به مردم می رسید؛ ضربات سنگینی بر اسلام و انقلاب زد و موجب خیانتی بزرگ به سربازان گمنام امام زمان - روحی له الفدا - و خونهای پاک شهدای اسلام و انقلاب گردید؛ برای اینکه در قعر جهنم نسوزید خود اعتراف به اشتباه و گناه کنید، شاید خدا کمکتان کند.
سعی کنید افراد بیت خود را عوض کنید تا سهم مبارک امام بر حلقوم منافقین وگروه مهدی هاشمی و لیبرالها نریزد.
از آنجا که "ساده لوح" هستید و سریعا تحریک می شوید در هیچ کار سیاسی دخالت نکنید، شاید خدا از سر تقصیرات شما بگذرد.
والله قسم ، من از ابتدا با انتخاب شما مخالف بودم ، ولی در آن وقت شما را ساده لوح می دانستم که مدیر و مدبر نبودید ولی شخصی بودید تحصیلکرده که مفید برای حوزه های علمیه بودید و اگر اینگونه کارهاتان را ادامه دهید مسلما تکلیف دیگری دارم و می دانید که از تکلیف خود سرپیچی نمی کنم ...
روح الله الموسوی الخمینی (1)
5- هنوز هم موسوی خود را مصداق خط امام می داند و هنوز هم سید حسن خمینی جزء اصلی ترین پشتیبانان اوست!
6- ... وتو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل !
...............
(1) : صحیفه امام خمینی (ره) - جلد بیست و یکم - صفحه 330 - نامه به آقای منتظری "عزل ایشان از قائم مقامی رهبری "
/ 0 نظر / 3 بازدید