شباهت عجیب نماز جمعه اوباما و 26 تیرماه سبزها

جمعه هفته گذشته (25 سپتامبر) جمعی از مسلمانان امریکا با طرح دولت باراک اوباما رئیس جمهور ایالت متحده در مقابل مجلس آمریکا اقدام به برپایی نماز جمعه کردند.

به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران، این نماز جمعه که توسط دولت امریکا حمایت می شد برای ترمیم چهره منفور امریکا در جهان طراحی شده بود اما نکته جالب این نماز جمعه مربوط به شباهت عجیب این نماز با نماز جمعه 26 تیرماه تهران است که جمعی سبز پوش در آن شرکت کردند.

بر این اساس در آن نماز جمعه که خطیبش آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بود با استقبال سبزهای طرفدار وی و میرحسین موسوی همراه بود که البته حاشیه‌های فراوانی به همین دلیل ایجاد شد.

 در آن نماز جمعه افراد سبز پوش پس از روزها آموزش توسط شبکه‌های ماهواره‌ای و تلاش برای یادگیری آداب نماز جمعه با کفش و به صورت مختلط نماز را اقامه کردند!

جالب است در عکس های منتشر شده از نماز جمعه سفارشی دولت اوباما نیز این اتفاق رخ داد و افرادی که معلوم بود مثل سبزها آداب نماز جمعه را بلد نیستند با کفش نماز خواندند!


این اتفاق در حالی رخ می دهد که حمایت دولت‌های استعماری جهان از حرکات تفرقه افکنانه حامیان میرحسین در روز قدس و سرودن شعارهای انقلابی(!) در مدح اهداف دولت کریمه (!) امریکا و نفی حرکت ضد صهیونیسیتی مردم ایران با شعارهای تند علیه آرمان فلسطین موجب طرد بیش از پیش طیف حامی میرحسین از افکار عمومی شد.

/ 0 نظر / 3 بازدید