برگزاری مراسم ختم برای زندگان با هدف عرض تسلیت به بازماندگان!

میرحسین پس از حضور در مسجد قلهک به اطرافیان خود به شدت اعتراض کرده است.دلیل اعتراض موسوی به اطرافیانش آورده شدن وی به مراسمی بوده که تا لحظه حضور موسوی تنها 5 نفر در آن شرکت کرده بودند.

شبکه ایران: راه‌اندازی مجالس ختم "ساختگی" و چه بسا مراسم ترحیمی که اصلاً مرده‌ای ندارد، از سوی سبزها رویه ای است که اگرچه چندین بار توسط رسانه‌ها افشا شده اما در اولین گزارش هیئت سه نفره قضایی به شکل ویژه‌ای از آن پرده برداشته شد.

حجج الاسلام رئیسی، اژه‌ای و خلفی در بخشی از گزارشی که به رئیس قوه قضائیه در خصوص ادعاهای کروبی ارسال کردند، از دختری نام برده شده به نام "س-پ"؛ کروبی ادعا می‌کرد این فرد در حال تکبیر گفتن بازداشت و جنازه او پس از سوزاندن با اسید، به خاک سپرده شده است.

البته کروبی خودش این فرد ادعایی را ندیده بود و تنها با استناد به اظهارات یاران سیاسی این روزهایش آن را مطرح کرده بود.

کروبی به اعضای هیئت سه نفره گفته بود: "افراد آقای میرحسین به منزل او (س-پ) رفته‌اند و شنیده‌ام آقای میرحسین موسوی در جلسه ختم او شرکت کرده است و من هم قرار بود به منزل آن‌ها بروم که فرصت نشد و فرزندم به سراغ آن‌ها رفت."

اگرچه پس از تحقیقات این هیئت ویژه قوه قضائیه، مشخص شد که "س-پ" نه کشته و نه سوزانده شده و حتی کروبی هم مجبور به اعتراف به اشتباه خود شد، اما از اظهارات مادر وی درباره حاشیه‌های مرگ ساختگی دخترش نمی‌توان به سادگی عبور کرد.

مادر "س-پ" در توضیحاتی که به هیئت سه نفره داده، با بیان اینکه دخترش تاکنون 6 بار از خانه فرار کرده است، گفت که اخیرا نیز که از خانه بیرون رفتم، هنگام برگشتن متوجه شدم دخترم بار دیگر فرار کرده است.

با این حال وی از تماس‌های مکرر تلفنی برخی از افراد خبر می‌دهد که خود را از طرف میرحسین موسوی معرفی کرده و مرتباً خبر کشته شدن "س-پ" و دفن جنازه او در قطعه 302 را می‌دهند.

مادر "س-پ" در ادامه توضیحات خود می‌گوید: "من که از فرارهای قبلی دخترم بین همسایگان و آشنایان رنج می‌بردم و این بار نیز مدتی از فرار دخترم می‌گذشت، این تلفن‌ها هم بیشتر مرا نگران کرد. این بود که موضوع را به یکی از همسایگان بنام اشراقی (کارمند بانک ملی و مرتبط با ستاد آقای میرحسین موسوی) و خانم کاشانی که در جریان فرارهای قبلی دخترم بود، در میان گذاشتم."

وی همچنین می گوید که قرار شد برای "س-پ" جلسه ختمی بگیرد و کارهای بعدی را برای گرفتن مسجد و... آقای اشراقی دنبال می‌کرد.

مادر "س-پ" در بخش دیگری از اظهارات خود می گوید: روزی که در مسجد قلهک مراسم داشتیم وقتی مداح اعلام کرد آقای میرحسین موسوی شرکت کرده من خیلی تعجب کردم و بعد به من اطلاع دادند که آقای میرحسین می‌خواهد به منزل بیاید و تسلیت بگوید که من قبول نکردم."

در این باره خبرنگار شبکه ایران از منابع آگاه نزدیک به موسوی کسب اطلاع کرد که میرحسین پس از حضور در مسجد قلهک به اطرافیان خود به شدت اعتراض کرده است.

دلیل اعتراض موسوی به اطرافیانش آورده شدن وی به مراسمی بود که تا لحظه حضور موسوی تنها 5 نفر در آن شرکت کرده بودند.

با این حال این موضوع سبب نشد تا موسوی درباره صحت و سقم مرگ دختری که اکنون مشخص است اطرافیان موسوی ، او را برای مقاصد سیاسی خود "خاک کرده اند" پرسش کند.

پایان مطلب

/ 0 نظر / 3 بازدید