هیئت ویژه ترورهای کردستان در سنندج تشکیل جلسه داد

هیئت ویژه بررسی ترورهای اخیر در کردستان با مسئولان امنیتی و انتظامی این استان تشکیل جلسه داد و ابعاد مختلف ترورهای مزبور را بررسی کرد.
این هیئت که متشکل از نمایندگانی از وزارت کشور، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی است پنجشنبه در استانداری سنندج با اعضای شورای تامین استان کردستان پشت درهای بسته تشکیل جلسه داد و جنبه های مختلف ترور شهید ماموستا حاج ملامحمد شیخ الاسلام نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان و شهید ماموستا برهان عالی امام جمعه شهرک بهاران سنندج را بررسی کردند.
براساس همین گزارش مصطفی محمدنجار وزیر کشور که پیش از ظهر پنجشنبه وارد سنندج شده بود در فرودگاه این شهر گفت: نیروهای امنیتی و انتظامی تمام تلاش خود را برای دستگیری و مجازات عاملان ترورهای اخیر کردستان به کار خواهند بست. در همین حال علا ءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با حضور در جمع خبرنگاران گفت: ترورهای اخیر در کردستان توسط عوامل نفاق و با هدف ناامن جلوه دادن این استان صورت گرفته است.
وی افزود: به نظر می رسد القای ناامنی و گرفتن انتقام از مردم، هدف عاملان این ترورهاست و ان شاءالله با کمک مسئولان و مردم عوامل این حوادث را پیدا می کنیم و به سزای اعمالشان می رسانیم.
در سفر یک روزه وزیر کشور به کردستان وی با خانواده های شهیدان ماموستا شیخ الاسلام و برهان عالی دیدار و یاد و خاطره این شهیدان را گرامی داشت.
گفتنی است هیئت ویژه بررسی ترورهای اخیر در کردستان به دستور رئیس جمهور و رئیس مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است.

/ 0 نظر / 3 بازدید