بنی صدر صددرصد موسوی چند درصد؟

اصلاح طلب و اصولگرا بودن میرحسین موسوی به تایید عضو مرکزیت گروهک تروریستی منافقین رسید! حسین باقرزاده با تاکید بر اینکه میرحسین موسوی اصولگرا و اصلاح طلب واقعی است، نوشت: بسیاری از خواسته های موسوی با خواست های اپوزیسیون سکولار همخوانی دارد و اپوزیسیون براین اساس می تواند پیمان همکاری با موسوی ببندد.
عضو گروهک منافقین در سایت ایران امروز می نویسد: بسیاری از اصلاح طلبان و تحول خواهان که حول آقای کروبی جمع شده بودند، قبل از انتخابات، از موسوی به عنوان کاندیدای نظام یاد می کردند اما من در جمع کوچکی گفتم که چنین نیست و او اگر پیروز شود، در مقابل نظام خواهد ایستاد. شخصیت واقعی او در چند هفته پیش از انتخابات و تحولات پس از آن بروز کرد.
وی همچنین می نویسد: پافشاری موسوی باعث شده اصلاح طلبان دیگر هم کم و بیش بر روی اصول پافشاری کنند. البته او نیز مانند سایر اصلاح طلبان در این توهم به سر می برد که می توان از طریق تغییر در قانون اساسی، به هدف دست یافت. مهم نیست که آقای موسوی سددرسد ]صددرصد!![ درست بیاندیشد. اکنون او با بیانیه 11 آرمان های خود را مطرح کرده و بسیاری از این آرمان ها با خواست های اپوزیسیون سکولار همخوانی دارد و این امر راه را برای نزدیکی این نیروها به یکدیگر هموار می کند. اپوزیسیون همچنین می داند که برای اولین بار با کسی از جناح اصلاح طلب روبرو است که پای اصول می ایستد.
این عضو گروهک منافقین در ستایش از وجه دیگر عملکرد موسوی نوشت: او آرمان های جمهوری اسلامی را به لیبرال ترین و گشاده دستانه ترین مفاهیم تبیین می کند. این آرمان ها به تعبیری که موسوی ارائه می کند البته از درون نظام از طریق تغییر در قانون اساسی آن تحقق پذیر نیست. ولی مهم این است که اپوزیسیون با فردی این چنین روبرو است این خصوصیت اجازه می دهد که اپوزیسیون سکولار با موسوی پیمان همکاری ببندد و با حضور فعال خود به تحول از طریق دگردیسی در جمهوری اسلامی مدد برساند. این دگردیسی در مرحله ای با سد قانون اساسی روبرو خواهد شد، سدی که اصلاح طلبان اصول گرا به شمول آقای موسوی برای شکستن آن چاره ای جز عبور از جمهوری اسلامی نخواهند داشت و باید که همراه با نیروهای سکولار به تحول ساختاری در نظام حاکم بر ایران تن دهند.
گفتنی است گروهک نفاق به ویژه گروهک تروریستی منافقین در تبلیغات خود از شعارهایی نظیر «بنی صدر، صددرصد» استفاده می کردند و حالا هم همان را اعلام می کنند که موسوی اگرچه نه «سددرسد»! (صددرصد) اما به میزان بالایی می تواند به خاطر خلقیات لیبرالی و در عین حال لجوجانه به کار سواری دادن به جریان براندازی بیاید.

/ 1 نظر / 3 بازدید
سارا

سلام عزیزم این آقا دستش به خون این ملت آغشته است موسوی جهره نفاق سیاسی خودشو نشان داد. و به حول قوه الهی به زودی محاکمه خواهد شد.