تقسیم‌کار صهیونیست‌ها و مخالفان داخلی برای اخلال در سفر احمدی‌نژاد

خبرگزاری فارس: لابی صهیونیستی و مخالفان داخلی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران، برای اخلال در سفر احمدی نژاد به نیویورک تقسیم کار ویژه‌ای برای خود مقرر کرده‌اند.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در حالی که قرار است محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران اوائل مهر ماه آینده به منظور شرکت در شصت و چهارمین اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل به آمریکا سفر کند، لابی صهیونیستی از هم اکنون تلاش خود را برای اخلال در انجام این سفر و کم‌رنگ کردن آثار و تبعات سخنرانی رئیس جمهور علیه نظام سلطه آغاز کرده است.
در همین راستا دولت آمریکا که در ادوار گذشته با عدم صدور ویزا برای برخی همراهان رئیس جمهور در سفر احمدی نژاد به نیویورک اخلال ایجاد کرده بود، این بار کارشکنی‌ها را از زاویه‌ای دیگری پیگیری می‌کند.
از جمله برنامه‌های آمریکا و لابی صهیونیستی این بوده که مدیر هتلی را که قرار است محل استقرار رئیس ‌جمهوری کشورمان باشد برای عدم میزبانی از احمدی نژاد تحت فشار قرار داده‌اند.
نکته قابل تامل این‌که تقسیم‌کار مخالفان داخلی رئیس‌جمهور با لابی صهیونیستی نیز در این ماجرا عیان شده و مدعیان تقلب در انتخابات دهم ریاست‌جمهوری - که هیچ‌گاه موفق به اثبات ادعای خود نشدند - همسو با صهیونیست‌ها در حال ارسال ایمیل‌هایی به رئیس‌ این هتل هستند.
همچنین ایمیل دیگری‌ که متن اولیه آن به زبان انگلیسی آماده‌سازی شده، به نشانی برخی کاربران اینترنتی ارسال و از آنان خواسته شده است که متن مذکور را به رئیس این هتل ارسال نمایند.
انتهای پیام/

/ 0 نظر / 3 بازدید