دل پیچه های سایت آقازاده آشوبگر

سایت «آینده» که اخبار اهانت برخی دانشجونمایان به اساتید دانشگاه ها را منعکس می کرد اخلاق گرا شد! سایت «آینده» منتسب به یک آقازاده مخملی که طی هفته های گذشته اخبار اهانت و تعرض برخی دانشجونمایان دوم خردادی به اساتید اصولگرای دانشگاه ها را با حرارت و شعف فراوان منعکس می کرد ، بدنبال اخراج شیخ مهدی کروبی از نمایشگاه مطبوعات توسط مردم و فعالان رسانه ای جبهه انقلاب ، به شدت وارد فاز اخلاق گرایی شده و معترضین به کروبی را به هوچی گری و خشونت طلبی متهم می کند.

به گزارش «جوان آنلاین» طی هفته های نخستین مهمرماه و در آغاز سال تحصیلی جدید ، جریان اغتشاش درصدد بود تا با ایجاد ناآرامی در دانشگاه پروژه آشوب را در فاز جدیدی آغاز نماید. بخشی از این پروژه هتاکی و تعرض به استادان و اعضای اصولگرای هیات های علمی دانشگاه ها بود. در همین راستا گروه معدودی از دانشجویان وابسته به جریان اغتشاش در چند دانشگاه متعرض برخی استادان انقلابی و متعهد شدند که البته اقدامات اهانت آمیز آنها با تنفر و اعتراض اکثریت دانشجویان مواجه گردید و به همین دلیل نیز این حرکت های وهن آلود و البته کل پروژه آشوب طلبی در دانشگاه ها با شکست مواجه گردید. با این وجود سایت «آینده» منتسب به آقازاده آشوبگر به عنوان یکی از تریبون های اصلی جریان اغتشاش با پوشش گسترده هتاکی و توهین به اساتید انقلابی ، برای این اقدامات غیراخلاقی توجیه تراشی نموده و این تحرکات زشت و غیراخلاقی را نتیجه مواضع حق طلبانه این اساتید خصوصا" درباره مسائل بعد از انتخابات قلمداد نماید!

اما سایت مذکور با این پیشینه ، بدنبال اعتراض مردم و فعالان رسانه ای اصولگرا به حضور تنش رای کروبی در نمایشگاه مطبوعات با انتشار اخبار و تحلیل های جهت دار تلاش می کند تا این اعتراض را نوعی رفتار غیراخلاقی جلوه دهد. این در حالی است که مطابق تصاویر موجود ، حرکت خشونت طلبانه و شعارهای افراطی از ابتدا توسط اطرافیان کروبی آغاز شد و همراهان سازماندهی شده کروبی از بدو ورود به نمایشگاه با سر دادن شعارهایی علیه ارکان نظام و نیروهای انقلاب سعی در متشنج کردن فضای نمایشگاه داشتند و تنها زمانی مجبور به خروج از نمایشگاه شدند که با واکنش متقابل و شعارهای انقلابی عده زیادی از مردم حاضر در نمایشگاه و نیز خبرنگاران و غرفه داران انقلابی مواجه گردیدند. پس از آن که کروبی مجبور به فرار از نمایشگاه مطبوعات شد نیز اطرافیان او برخورد بسیار بدی با مردم داشتند و اقدام به شلیک هوایی کردند.

گفتنی است سایت آقازاده آشوبگر که تحریک مردم به ترور فرمانده سپاه و ابراز خوشحالی از شهادت فرماندهان سپاه به دست تروریست های گروهک ریگی را در پرونده خود دارد ، در جریان برخورد اطرافیان کروبی با مردم ، عوامفریبانه تلاش نموده تا اعتراض رسانه های اصولگرا به برخورد نامناسب اطرافیان کروبی با مردم را جفا به سپاه حفاظت و منزلت پاسداران قلمداد نموده و موذیانه تنش آفرینی کروبی و اطرافیان او را به یگان حفاظت منتسب کند.

/ 0 نظر / 3 بازدید