مالکی: جهان باید رژیم صهیونیستی را تنبیه کند

خبرگزاری فارس: نخست‌وزیر عراق با محکوم کردن تهدیدات نظامی رژیم صهیونیستی علیه ایران اعلام کرد که کشورهای جهان باید اسرائیل را که می‌خواهد دنیا را وارد یک ماجراجویی تازه کند، مورد مواخذه قرار دهند.


به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری سوریه، "نوری المالکی " تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه ایران را محکوم کرد و نسبت به عواقب هرگونه حمله یا عملیات نظامی این رژیم علیه ایران هشدار داد.
مالکی موضع عراق را مخالفت با هر گونه اقدام نظامی و تهدید رژیم صهیونیستی علیه ایران دانست و اعلام کرد که واکنش‌های احتمالی به عملیاتی از این دست، ممکن است منطقه را به جنگ بکشاند یا فضای جنگ در منطقه طرف‌های دیگری را وارد این درگیری کند.
وی از جامعه جهانی خواست تا مسئولیت‌های خود را در قبال رژیم صهیونیستی بر عهده بگیرند و با فشار بر این رژیم مانع از ادامه تهدیدهای این رژیم شوند و از هر گونه اقدامی که می‌تواند تمام منطقه را به جنگ بکشد، جلوگیری کنند.
نخست‌وزیر عراق تاکید کرد: کشورهای جهان باید اسرائیل را که سعی دارد، دنیا را وارد ماجراجویی تازه کند تنبیه کنند و روی دستان او بزنند. من معتقدم این بار اسرائیل هزینه زیادی را در این زمینه خواهد پرداخت.
انتهای پیام/

/ 0 نظر / 3 بازدید