هاشمی که برگشت، حالا ببینیم دیگه کی ما رو وسط راه ول می کنه

اظهارات رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام مبنی بر اینکه «رعایت دستورات و رهنمودهای رهبری از ضرورت های شرایط کنونی کشور است» ناراحتی محافل ضدانقلاب و رسانه های آنان را به همراه داشت. هاشمی رفسنجانی در جلسه اخیر مجمع گفته بود «باید هرکس در هر مقامی خود را ملزم به رعایت رهنمودهای رهبری معظم انقلاب بداند و صاحبان تریبون و نفوذ، و رسانه ها از دامن زدن به تفرقه خودداری و در جهت ایجاد وحدت و وفاق در جامعه عمل کنند.»
سایت صدای آمریکا در واکنش به این اظهارات نوشت: هاشمی در یک تغییر موضع آشکار، همگان را به پیروی از رهبر جمهوری اسلامی فراخواند. این نخستین حمایت آشکار وی از آیت الله خامنه ای از زمان انتخابات ریاست جمهوری است.
سایت رادیو زمانه نیز از قول یک عنصر ضدانقلاب به هاشمی حمله کرد و نوشت: پیوند دوباره تان با حاکمیت مبارک! عمر مبارزه شما خیلی کوتاه بود اگرچه از همان اول هم می دانستیم که روی جنابعالی نیز نمی توان حساب کرد. گفتیم ببینیم چه کار می کنید. حالا هم ببینیم دیگه کی ما رو وسط راه ول می کنه.
از سوی دیگر احمد قابل از عناصر ضدانقلاب نزدیک به حزب مشارکت با بیان اینکه «بعضی را می بینیم بیش از حد به مجلس خبرگان امیدوارند»، به هاشمی حمله کرد. به گزارش خبرنامه امیرکبیر وی گفت: درباره نقش هاشمی رفسنجانی در جنبش سبز من چندان به او اعتماد ندارم چون آدم صادقی نبوده است. به هرحال آقای هاشمی یکی از سوژه های اصلی حذف است.
مسیح- ع از روزنامه نگاران زنجیره ای که در خارج از کشور به سر می برد با تخطئه هاشمی به خاطر عدم مقابله با نظام و رهبری از طریق مجلس خبرگان، خوش و بش وی با احمدی نژاد در مراسم معارفه رئیس جدید قوه قضاییه را هم تاب نیاورد و نوشت: هاشمی به احترام احمدی نژاد از جای برمی خیزد. او خودش به جایگاه خودش احترام نگذاشت. اقدام او دهان حاضران در مراسم را از حیرت بازگذاشت

/ 1 نظر / 3 بازدید
سامی

خبرنامه ی ایران یا خبرنامه ی ترشحات زائد ذهن یک احمق مضحک؟یک کودن مزدور؟یک وطن فروش سیب زمینی خور؟یک بدبخت جیره خوار؟