موسوی در گفت‌وگو با فارس: کروبی بازیچه دست اصلاح‌طلبان است

خبرگزاری فارس: مدیر مسئول روزنامه جوان گفت: اشخاصی مثل کروبی تنها به عنوان بازیچه و عروسک خیمه‌شب‌بازی برای اهداف اصلاح‌طلبان به کار گرفته می‌شوند.


سید‌نظام‌الدین موسوی‌ در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، اظهار داشت: آقای کروبی کسی است که حتی مسئول ستاد انتخاباتی وی در ایام انتخابات به وی رأی نداد؛ بر این اساس کروبی باید بداند که اطرافیان وی تنها قصد بهره‌برداری از شخصیت سیاسی وی و گذشته‌اش را برای به سرانجام رساندن پروژه‌های خود دارند.
وی گفت: آقایان کروبی و موسوی بعد از جریان انتخابات دچار انحطاط سیاسی شده‌اند؛ یعنی این افراد به دلیل توهمات خود تمام سرمایه‌ها و اندوخته‌های قبلی خود را از دست دادند.
این روزنامه‌نگار اصولگرا سران اصلاحات را دچار رادیکالیسم کور دانست و تصریح کرد: راهی که این افراد در پیش گرفته‌اند، راه بدون بازگشتی است و ما قبلا هم به آقای کروبی هشدار داده بودیم که شیخ اصلاحات بماند و با اعمال خود کاری نکند که افکاری عمومی وی را شعبان اصلاحات بدانند.
وی ابراز داشت: اطرافیان کروبی کسانی هستند که سعی دارند از ساده‌لوحی ذاتی وی سوء‌استفاده کنند و ایشان را به سمت پرتگاه ببرند.
موسوی افزود: کروبی در ایام بعد از انتخابات، تمام اعمال خود را منطبق بر اعمال منافقان کرد و به همان راهی رفت که سازمان مجاهدین و جبهه مشارکت می‌رفت.
وی اظهار داشت: حضور کروبی در نمایشگاه مطبوعات تنها به این دلیل است که اطرافیان ایشان احساس می‌کنند که باید دوباره در جامعه تنش ایجاد کنند و به همین دلیل وی را وادار به حضور در نمایشگاه کردند.
این فعال سیاسی عکس‌العمل مردم نسبت به حضور کروبی در نمایشگاه مطبوعات را عکس‌العمل مناسبی دانست و تصریح کرد: شعار «مرگ بر منافق» نیروهای انقلابی در نمایشگاه در مقابل توهین‌های عده‌ای از اراذل و اوباش همراه کروبی به ارزش‌ها و‌ آرمان‌ها بود و سر دادن این گونه شعارها از طرف افراد منتسب به آقای کروبی برای وی خسران است.

/ 0 نظر / 3 بازدید