ایران در پشتیبانی از مقاومت فلسطین همواره پیشرو بوده است

خبرگزاری فارس: محمد شحرور گفت: ایران در پشتیبانی از مردم و مقاومت فلسطین همواره پیشرو و الگویی برای کشورهای اسلامی بوده است.


محمد شحرور عضو بسیج دانشجویی حزب‌الله لبنان در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، پرداختن به مسائل جوانان بویژه دانشجویان را مهمترین فعالیت این تشکل دانشجویی عنوان کرد و افزود: ما جوانان را از کودکی همراهی می‌کنیم و سعی داریم که دانشجویان را در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی و سایر حوزه‌های مورد علاقه آنها رشد دهیم.
وی درباره راهکارهای وحدت تشکل‌های دانشجویی جهان اسلام با بیان اینکه مقابله با فتنه اولین کاری است که باید انجام دهیم، تصریح کرد: کاش تمام زعمای امت اسلامی مثل امام خمینی‌(ره) معتقد به وحدت بین مسلمانان بودند.
عضو بسیج دانشجویی حزب‌الله لبنان با بیان اینکه اولین بار است که به ایران سفر می‌کنم، اضافه کرد: ایران در مسائل عدالت و پشتیبانی از مردم و مقاومت فلسطین همیشه پیشرو و الگویی برای کشورهای اسلامی بوده است و به همین دلیل وقتی به ایران قدم گذاشتم، احساس مهربانی به من دست داد.
شحرور همچنین تاکید کرد: فشارهایی که به ایران وارد و تهمت‌هایی که به ایران مخصوصاً در بحث انرژی هسته‌ای زده می‌شود، به دلیل مقاومت ایران در برابر نظام سلطه است که البته این تهمت‌ها کذب و افترایی بیش نیست.
وی با تاکید بر اینکه در بحث پرونده هسته‌ای ایران کاملا حق با ایران است، اظهار داشت: ایران حق دارد که مانند سایر کشورهای اروپایی از انرژی هسته‌ای استفاده کرده و به آن افتخار کند.
عضو بسیج دانشجویی حزب‌الله لبنان، رژیم صهیونیستی و لابی‌های صهیونیستی را مهمترین علت مخالفت غرب با بحث انرژی هسته‌ای ایران دانست و گفت:‌ امریکا و غرب نمی‌خواهند که یک دولت اسلامی، قدرتمند باشد و به همین دلیل با دستیابی ایران به انرژی هسته‌ای مخالفت می‌کند.

/ 0 نظر / 3 بازدید