محقق آمریکایی: عامل اصلی 11 سپتامبر صهیونیست‌ها هستند

خبرگزاری فارس: یک محقق آمریکایی با ارائه شواهدی، بر دست داشتن رژیم صهیونیستی در حوادث 11 سپتامبر سال 2001 تاکید کرد.


به گزارش فارس، "کریستوفر بولین " محقق و روزنامه نگار آمریکایی در مقاله‌ای با عنوان " آزمایشگاه سوپر ترمیت اسرائیل " شواهدی ارائه کرده که از دخالت سازمان یافته رژیم صهیونیستی در حادثه 11 سپتامبر حکایت می کند.
بولین با بیان اینکه در کتاب در دست تالیفش به نام "حل 11 سپتامبر: فریبی که جهان را تغییر داد " به این موضوع پرداخته که گروهی کوچک از تندروهای صهیونیستی بلند پایه حملات 11 سپتامبر را انجام دادند، می نویسد: در مرکز این گروه "شیمون پرز "، تروریست ارشد اسرائیلی که اکنون رئیس اسرائیل است، قرار دارد. همچنین رهبران دیگر اسرائیلی مانند ایهود اولمرت، نخست وزیر سابق، و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر کنونی اسرائیل در این گروه هستند. این گروه همچنین شامل ایهود باراک، وزیر جنگ، و اعضای دیگر تشکیلات اطلاعات نظامی اسرائیل می شود.
در ضمن، افسران سابق موساد، به ویژه افرادی چون آرنون میلکان، که با شیمون پرز در ساختن زرادخانه سلاح های هسته ای اسرائیل دست داشته اند، در این گروه عضویت دارند.
به اعتقاد وی جنایت 11 سپتامبر کماکان در مرکز صحنه سیاسی قرار دارد: به همین دلیل است که باراک اوبامای تحت کنترل صهیونیست ها رئیس جمهور آمریکا و شیمون پرز 86 ساله رئیس جمهور هستند. به منظور حفاظت از جنایتکاران حقیقی دروغ باید پوشانده شود.
شیمون پرز، پدر زرادخانه هسته ای اسرائیل، و جنایتکاران صهیونیستی که در ساختن سلاح های اتمی در صحرای نقب به او کمک کردند مرکز این تروریسم و فریب در 11 سپتامبر هستند. دوستان پرز و عوامل موساد همچون آرنون میلکان، رافی ایتان، زوی مالکین، و آوراهام بن دور نقش هایی حیاتی در 11 سپتامبر و ساختن بمب های اتمی اسرائیل ایفا کردند. این صرفا یک تصادف نیست.
نویسنده با بیان اینکه این جنایتکاران صهیونیست بیرحم اما احمق نیستند، دو سوال مطرح می کند که آنها چرا این کار را کرده و چطور می خواهند از زیر اتهام آن فرار کنند. به اعتقاد وی دلیل اصلی حوادث 11 سپتامبر تغییر تعادل نظامی خاورمیانه و آوردن همیشگی آمریکا و ناتو به منطقه برای آغاز جنگ علیه دشمنان اسرائیل بود. وی در پاسخ به سوالی تصریح می کند:
هنگامیکه آریل شارون، نخست وزیر وقت، به شیمون پرز گفت که "ما آمریکا را کنترل می کنیم "، تفکر اسرائیل را بیان کرد. اگر اسرائیل نمی دانست که همه جنبه های پوشش این عملیات تحت کنترل آنهاست، دست به ارتکاب چنین جنایتی نمی زد. همانطور که کتاب من توضیح می دهد، صهیونیست ها همه جنبه های اصلی داستان پوششی 11 سپتامبررا کنترل می کردند. مایکل چرتوف، یک اسرائیلی و فرزند یک مامور موساد، تحقیقات! را کنترل می کرد و بر نابودی شواهد مهم نظارت می نمود. رسانه های صهیونیستی، به خصوص نیویورک تایمز، فاکس نیوز، سی ان ان/ تایم وارنر، و بی بی سی همگی در پوشاندن و تفسیر نادرست رویدادهای 11 سپتامبرشرکت داشتند. یک حامی فداکار اسرائیل به نام آلوین هلرشتاین همه دادرسی های مربوط به قربانیان 11 سپتامبررا کنترل می کرد. و بالاخره، عوامل صهیونیست کاخ سفید و کنگره آمریکا را کنترل می کنند. اسرائیلی ها تصور می کردند همه بخش های اساسی را پوشانده اند. آنها با انجام ترورهای مشابه بسیار در اسرائیل فکر می کردند می توانند از مجازات کار بزرگی که در 11 سپتامبر در نیویورک انجام داده اند فرار کنند. آنها می دانستند که بیشتر آمریکایی ها هرگز شک نمی کنند اسرائیل در پشت چنین جنایت وحشتناکی باشد.
وی درباره مدرکی که توسط موشکافی تعدادی از آمریکایی ها در میان آثار به جا مانده از این حادثه بدست آمده اینگونه توضیح می دهد: صهیونیست‌ها یقینا انتظار نداشتند که یک تحلیل علمی دقیق و مستقل از غبار محل حادثه فاش کند که شکلی نانو کامپوزیت از سوپر ترمیت برای پودر کردن مرکز تجارت جهانی به کار رفته است. ما می دانیم که اوسامه بن لادن سوپر ترمیت نداشت، پس چه کسی ده ها تن از این مواد منفجره نانو تِک را در برج های دوقلو قرار داده بود؟ این سوال مهمی است که مجرمان واقعی 11 سپتامبر را فاش خواهد کرد. کشف سوپر ترمیت در غبار برج های فرو ریخته کلک 11 سپتامبر را برملا می کند. هر کسی که این مواد منفجره پیشرفته نانو تک را ساخته بود، به پیشرفته ترین فناوری نانو در جهان دسترسی داشته است. مسلما آنها دسته ای از تروریست های مسلمان نبودند.
کریستوفر بولین در پایان با تاکید بر اینکه آزمایشگاه اتمی سرّی و فوق العاده امن اسرائیل جایی است که سوپر ترمیت پرقدرت 11 سپتامبر طراحی شده بود، وعده می دهد که در مقاله ای دیگر نام دانشمندان اصلی درگیر در ساخت نانو کامپوزیت بکار رفته در مرکز تجارت جهانی در 11 سپتامبر را منتشر کند.
انتهای پیام

/ 0 نظر / 3 بازدید