ناکامی آشوبگران در سخنرانی رحیم پور

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا(س) با اشاره به انتشار خبری در خبرنامه امیرکبیر مبنی بر اعتراض اعضای بسیج دانشجویی و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری این دانشگاه نسبت به سخنان رحیم پورازغدی، این خبر را بشدت تکذیب کرد.

عکس

به گزارش شبکه ایران، منصوره اخوان در خصوص سخنرانی روز گذشته رحیم پور ازغدی در دانشگاه الزهرا به مناسبت شهادت امام صادق (ع) به «شبکه خبر دانشجو» گفت: رحیم پور ازغدی، از اعضای شورای انقلاب فرهنگی روز گذشته به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع) و به دعوت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه الزهرا(س) برای سخنرانی به این دانشگاه آمده بود که حدود 15 نفر از حامیان افراطی میرحسین که برای برهم زدن نظم عمومی وارد سالن شده بودند، همان ابتدای سخنرانی، جلسه را ترک کردند.

وی با ابراز تاسف از رفتار این عده که حتی تحمل شنیدن صدای مخالف خود را ندارند، یادآور شد: متاسفانه در برخی سایت‌ها مشاهده کردیم که حامیان میرحسین موسوی خبر برهم زدن نظم عمومی جلسه را از سوی بسیج و نهاد دانستند؛ این در حالی است که این موضوع حقیقت ندارد.

گزارش ها حاکیست، برخی قصد دارند با اغتشاش آفرینی و متشنج کردن فضای دانشگاه ها، سناریوی خود را برای دامن زدن به درگیری های پس از انتخابات ادامه دهند.

/ 0 نظر / 3 بازدید