آقای موسوی! من هم زنده ام

یکی دیگر از اسامی لیست اعلامی از سوی علیرضا بهشتی به عنوان شهدای سبز میرحسین موسوی ، زنده از آب درآمد!

با انتشار لیست کشته شدگان حوادث اخیر از سوی علیرضا بهشتی و سایت نوروز ارگان حزب مشارکت روزنامه جوان به افشاگری در مورد این لیست دست زد و با احمد کارگر نجاتی یکی از نفراتی که در این لیست از او به عنوان شهدای جنبش سبز نامبرده شد گفتگو کرد.
به گزارش جوان؛ بررسی های به عمل آمده همچنین نشان می دهد فرد دیگری با نام حامد بشارتی که در این لیست نامش در ردیف 39 شهدای موسوی ذکر شده  و تهیه کنندگان لیست علت مرگ وی را بر اثر تیراندازی نیروهای امنیتی عنوان کرده اند؛ زنده است. حامد بشارتی کارشناس مدیریت بازرگانی و متولد سال 62 در رودبار است. وی در آخرین پست وبلاگ خود که در 24 مرداد ماه سال 88 به روز شده؛ نوشته است: "سلام - من هستم - ولی مدت هاست مطلبی ندارم". این درحالی است که بر اساس ادعای منتشر کنندگان این لیست؛ وی در 30 خرداد کشته شده است. حال این سوال مطرح می شود که یک مرده چه طور می تواند وبلاگ خود را به روز کند!
در همین حال بر اساس اخبار و اسناد موجود؛ یکی دیگر از اعضای این لیست که اعضای ستاد موسوی مدعی کشته شدن وی به دست نیروهای امنیتی و بسیج هستند؛ به علت برخی مشکلات شخصی در اصفهان دست به خود کشی زده است. بررسی های جوان برای افشاگری در مورد پروژه 72 تن سازی و معرفی افرادی که نامشان به دروغ در این لیست گنجانده شده؛ ادامه خواهد داشت و در آینده اخبار جدیدتری از این پروژه نخ نما شده منتشر می شود.

/ 1 نظر / 3 بازدید
دانشجو

موسوی باطل است ، حمایتش حمایت از خائن است . [نیشخند]