اعضای مجلس خبرگان نمی‌خواهند هاشمی مورد سوء استفاده قرار گیرد

خبرگزاری فارس: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: انتقاد خبرگان از هاشمی رفسنجانی از باب عیب جویی نبود، بلکه از نظر برادری و دوستی با ایشان است. اعضای مجلس خبرگان دلشان نمی‌خواهد آقای هاشمی مورد سوء استفاده دشمنان و معاندان نظام قرار بگیرد.


آیت‌الله حسن ممدوحی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به برگزاری نشست خبرگان در تهران و حضور حداکثری اعضا اظهار داشت: این نشست در بهترین وجه خود برگزار شد و کرامت، حکمت و بار علمی مناسبی بر آن حاکم بود.
وی افزود: اعضای مجلس خبرگان در این نشست آزادانه نظرات خود را ارائه دادند، انتقادها و پیشنهادها را دریافت کردند و به حمدالله برکات بسیاری از این جلسه در جامعه منتشر شد.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم‌ بیانیه پایانی ششمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری در دور چهارم را نیز مورد توجه قرار داد و گفت: در این بیانیه اعضای مجلس خبرگان رهبری ضمن بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب بار دیگر پشتیبانی قاطع خود را از ایشان اعلام کردند.
آیت الله ممدوحی اظهار داشت: این بیانیه بسیار جامع، کامل و مورد تأیید همه دلسوزان نظام بود.
وی همچنین با اشاره به انتقادات برخی از اعضای مجلس خبرگان از هاشمی رفسنجانی خاطر‌نشان کرد: این انتقادات از باب عیب جویی و تحقیر نیست، بلکه از نظر برادری و دوستی با ایشان است.
مدرس خارج فقه حوزه علمیه قم اذعان داشت: آقای هاشمی این مهم را به درستی می‌دانست و سخنان همه اعضای مجلس را به خوبی شنید.
آیت الله ممدوحی در پایان تصریح کرد: اعضای مجلس خبرگان رهبری دلشان نمی‌خواهد آقای هاشمی مورد سوء استفاده دشمنان و معاندان نظام قرار بگیرد.

/ 0 نظر / 3 بازدید