نقوی حسینی:موضع گیری میرحسین موسوی علیه جریان سبز دیرهنگام بود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: موضع گیری اخیر میرحسین موسوی نسبت به اعمال زشت جریان سبز دیرهنگام بود و باید او به خاطر اعمال نامتعارف خود طی 4 ماه گذشته ابراز ندامت کند.

حسین نقوی حسینی در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: اعمال آشوب طلبانه میر حسین موسوی طی 4 ماه گذشته خسارتهای فراوانی را به نظام جمهوری اسلامی و ایران عزیز وارد کرد.
وی ادامه داد: چهره نظام و مردمسالاری دینی کشورمان در مجامع بین المللی خدشه دار شد؛ با شکوه ترین حضور ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری نادیده گرفته شد.
این نماینده مجلس گفت:به دلیل اتخاذ مواضع نادرست میر حسین موسوی و مهدی کروبی طی چند ماه گذشته به حیثیت و سیادت نظام در سطح جهانی لطمه وارد شد.
وی تاکید کرد: واقعا چه کسی باید پاسخگوی این همه لطمه به نظام و کشور باشد آیا با جدایی از جریان سبز می توان دردهای مزن ملت را التیام بخشید؟
نقوی حسینی گفت: میر حسین موسوی باید هر چه زودتر در گام اول ابراز ندامت کند و به همراه مهدی کروبی حداقل بتواند بخشی از خسارتهای وارده به کشور و نظام را جبران نماید.
وی در پایان خاطر نشان کرد: به هر حال این موضع گیری را به فال نیک می گیریم و امیدواریم میر حسین موسوی دوباره به دامن انقلاب بازگردد.
/ 0 نظر / 3 بازدید