هدف موتلفه، نجات موسوی و کروبی بود نه وحدت با آنها

سران حزب موتلفه اسلامی اعلام کردند فقط به وحدت همه نیروهای انقلاب حول محور رهبری اعتقاد دارند و هیچ وحدت دیگری را قبول ندارند.
حبیب الله عسگراولادی دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در نشست دبیران استانی حزب موتلفه با بیان این که «دشمن از چندین ماه قبل از انتخابات شعار تقلب را مطرح کرد» گفت: متاسفانه دو نامزد انتخابات موجب تفرقه درجامعه شدند، حتی اگر بگویند این چنین غرضی نداشتند. ما باید به این دو نامزد بگوییم به آغوش رهبری و مردم برگردند.
وی افزود: وحدت تنها در سایه ولایت و قانون اساسی شکل می گیرد.
عسکر اولادی ادامه داد: در حال حاضر افراط در بحث وحدت این است که بگوییم این دو نامزد مواضع حقی داشته اند و باید با آن ها وحدت کرد. ما باید کاری کنیم این افراد به دامن انقلاب و مردم برگردند.
محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی هم در این نشست درباره طرح وحدت در جامعه سیاسی کشور اظهار کرد: تقویت انسجام و وحدت میان نیروهای وفادار به انقلاب اسلامی حول محور رهبری ضرورت دارد و ما هیچ وحدت دیگری به غیر از این مساله را قبول نداریم و این نوع وحدت در میان اصولگرایان هیچ مخالفی ندارد.
وی درباره ملاقات های حزب موتلفه اسلامی با کروبی و موسوی پس از انتخابات تصریح کرد: ما به دنبال وحدت با آقایان کروبی و موسوی نیستیم و آن ها هم به دنبال وحدت با ما نیستند بلکه این ملاقات ها انجام شد تا با آن ها صحبت کرده باشیم.
وی ملاقات های انجام شده را در راستای کمک به نجات افراد خطاکار از سقوط دانست.
اسدالله بادامچیان نماینده تهران و عضو حزب موتلفه هم در این همایش خاطر نشان کرد: موسوی و کروبی در حال حاضر به این نتیجه رسیده اند که اختیار جنبش سبز مخملی در دست آمریکاست و این جنبش با شبکه ها و ارتباطات و سازمانی متمرکز در حال فعالیت است و دیدیم که شعار جمهوری ایرانی را مطرح کردند که این مساله به معنای ضدیت با حضرت امام خمینی(ره) است. بیان جمهوری ایرانی حرف آمریکاست و همان طور که امام خمینی(ره) فرمودند جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد است.
وی ادامه داد: آقایان کروبی، خاتمی و موسوی اگر واقعاً وحدت می خواهند باید برگردند، توبه کنند و از مردم و شهدا و از روح بلند امام عذر بخواهند و از این که ننگ حمایت بیگانگان را پذیرفته اند، اظهار پشیمانی کنند.

/ 0 نظر / 3 بازدید