حبیبی در گفتگو با فارس: وحدت ملی بدون محوریت رهبری به بن بست می رسد

خبرگزاری فارس: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به محوریت ولایت فقیه در فراز و نشیب‌های 30 ساله انقلاب گفت: طرحی که بدون محوریت رهبری باشد به وحدت ملی ختم نخواهد شد.


محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به مطرح شدن طرح وحدت ملی و در پاسخ به این سوال که طرح وحدت ملی باید حامل کدام مولفه باشد تا به بن‌بست نرسد اظهار داشت: تجربه 30 ساله انقلاب اسلامی نشان داده است که وحدت ملی تنها با محوریت ولایت فقیه میسر است و اگر هم بر این اساس طرحی ارائه شود که بدون محوریت رهبری نباشد کارساز نخواهد بود.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: به نظر ما هر طرحی باید مولفه ولایت فقیه را به عنوان محور در راس خود داشته باشد در غیراینصورت اینگونه طرح‌ها به بن‌بست خواهد خورد.
وی با اشاره به برگزاری دادگاه‌های رسیدگی به اتهامات اغتشاشات کودتای مخملی خاطرنشان کرد: قوه قضائیه باید با تمام قدرت و با در نظر گرفتن قوانین و رعایت کامل قانون به موضوع اغتشاشاگران اخیر رسیدگی کند.
حبیبی ادامه داد: اگر قوه قضائیه در بحث محاکمه اغتشاشگران بطور کامل قوانین را اجرایی کند اعتماد ملی را جلب خواهد کرد.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه وضعیت جامعه بحرانی نیست، تصریح کرد: برخورد قاطع با اغتشاشگران در چارچوب قانون موجب رضایت مردم خواهد شد.

/ 0 نظر / 3 بازدید