شاهد زنده دروغگویی منافقین تهدید به ترور شد

عناصر منافق و ضدانقلاب یکی از مجروحان اغتشاشات خیابانی را که برخلاف تقلای کینه توزانه سایت حزب مشارکت برای القای کشته شدن وی، در قید حیات به سر می برد، تهدید به ترور و قتل کردند!
سایت نوروز پیش از این در راستای فریب و تهییج افکارعمومی، نام احمد کارگرنجاتی را در کنار شمار دیگری از اسامی دروغین جزو 72 شهید حوادث پس از انتخابات معرفی کرده بود اما با روشنگری های انجام شده، مجبور به عقب نشینی شد و ادعا کرد 47 نفر از اسامی مذکور، صرفاً جهت بررسی منتشر شده بودند.
احمد کارگرنجاتی که با وجود مجروحیت، از دست تروریست ها جان به در برده، در وبلاگ خود می نویسد: «نمی دونستم زنده موندن من برای یک عده اینقدر زجرآور میتونه باشه و وبلاگم آینه دق عده دیگری. چرا باید یک عده از اینکه من اعلام حیات کردم اینقدر عصبانی بشن که نفهمن چی دارن میگن و هر یاوه و خزعبلاتی که توی دهنشون چرخید به سر انگشتاشون منتقل و با فشار دکمه های کیبرد به دیتا تبدیل کنن و به من میت هدیه بدن؟... واقعاً روشن شدن دروغ یک عده (حداقل در مورد اسم من) در فهرست منتشر شده 72 نفر کشته های اغتشاشات اخیر اینقدر سخت و غیرقابل تحمل شده که همون دوستانی که بر طبل فضای باز رسانه ای و اطلاع رسانی روشن و تحمل شنیدن صدای مخالف میکوفتن حالا گریبان چاک میکنن که صدای مارو خفه کنن؟... البته نباید از حق گذشت که در میان این معرکه منافقین و منافق صفت ها، از ورژن جدید و قدیم تا داخلی و خارجی چه آتش بیاری کردند و در تهدید جانی و مالی و... این میت دست از دنیا کوتاه، از هر اقدامی فروگذار نکردند و به هر شیوه ای پیغام فرستادند که: «حالا که زنده ای و نمردی و فهرست 72 نفره ما را خراب کردی، در آینده ای نه چندان دور بزرگ ترین تکه ات گوشت خواهد شد!!!»
وی می افزاید: اما من چند سوال از طراحان و تهیه کنندگان این فهرست دارم. آقای دکتر علیرضا بهشتی (فرزند شهید مظلوم دکتر بهشتی) و دوستان! چرا این اسامی را بدون هیچ مشخصات قابل شناسایی از جمله شماره شناسنامه و کدملی و نام پدر و... منتشر کردید؟ چرا اینقدر بر عدد 72 اصرار ورزیدید؟ چرا هیچ جواب قانع کننده ای از طرف شما بعد از اعلام زنده بودن از سوی من منتشر نگردید؟
احمد کارگرنجاتی می نویسد: چرا برخی سایت های سازمان منافقین و ضدانقلاب و اپوزیسیون خارج نشین بلافاصله با دروغ پراکنی و انتساب مطالب دروغ و بی پایه به اینجانب اقدام به ترور شخصیت من کردند؟ آقای بهشتی! این فهرست را بدون مشخصات قابل پیگیری و شناسایی منتشر کردید. اما غافل از اینکه فقط یک احمد کارگر در اثر آسیب ناشی از اغتشاشات بعداز انتخابات در بیمارستان های تهران بستری شده و آن هم من هستم. ای کاش حتی این زحمت را به خود می دادید و به سراغ قبری که به من هدیه داده بودید می رفتید تا متوجه شوید آنکه دستش از دنیا کوتاه است و زیر خروارها خاک در قطعه 213 ردیف 15 شماره 35 در خواب ابدی فرو رفته آقای مهدی نجاتی کارگر است که در سال 81 جان به جان آفرین تسلیم کرده (شادی روحش صلوات) نه احمد کارگر. با این شیوه انتشار اسامی و بدون هیچ امکان شناسایی دقیق ممکن است که این فهرست هر روز بر تعدادش اضافه شود. یعنی یک فهرست که آخر آن باز است و این یعنی در باغ شهادت هنوز بسته نیست!!! خب! دیروز این فهرست به یاد شهدای 7 تیر 72 نفر بود و امروز به نام حضرت علی(ع) 110نفر می شود و فردا به نیت 124 هزار پیغمبر الهی...
وی در پایان به طنز می نویسد: باز هم جای شکرش باقیه که نام این حقیر در فهرست اموات منتشر شده. اما از همینجا و در همین دنیای مجازی دستان آقای کروبی را می بوسم و ملتمسانه استدعا دارم که نام بنده را در فهرست مربوط به بازداشتگاه کهریزک منتشر نفرمایند تا بتونیم جلوی در و همسایه سرمونو بلند کنیم.

/ 0 نظر / 3 بازدید