گزیده اخبار:سید‌حسن خمینی در حمایت از میرحسین موسوی سنگ تمام گذاشت

شیراز - نشریه "‌گزیده اخبار" چاپ شیراز درشماره اخیر خود نوشت:حجت الاسلام سید حسن خمینی نوه امام خمینی (ره) درانتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری در حمایت از میر حسین موسوی سنگ تمام گذاشت.

به گزارش دوشنبه خبرنگار ایرنا، این نشریه افزود: رایزنی با مراجع قبل و بعد از انتخابات، شرکت فعال به همراه سید محمد خاتمی، موسوی و کروبی در منزل آیت الله هاشمی و پیگیری خط ابطال انتخابات از جمله اقدامات صورت گرفته از جانب سید حسن خمینی در انتخابات اخیر بود.
این نشریه در زمینه عدم همراهی سید حسن خمینی به عنوان تولیت مرقد امام راحل با هیات دولت برای زیارت مرقد امام خمینی (ره) نوشت:‌سید حسن خمینی ازاول هفته تا چهارشنبه برای تحصیل به قم می رود، روز زیارت هیات دولت در تهران نبوده و اگر هم بود، ممکن بود مانند مراسم تنفیذ حاضر نشود،زیارت مرقد امام راحل (ره) نیاز به همراهی ندارد،هرکس دلداده امام و مروج گفتمان امام، رهبری، انقلاب و عدالت است چه او را همراهی کنند یا نکنند به تکلیف خود در ابراز ارادت به امام و زیارت مرقد منور ایشان می شتابد.
در ادامه این مطلب آمده است: شاید به خاطر ناکامی در انتخابات بود که سید حسن خمینی دولت را در زیارت مرقد امام راحل همراهی نکرد، البته احمدی نژاد آنقدر بزرگوار است که کینه مخالفان خود را به دل نمی گیرد و ذره ای از عشق و علاقه اش به گفتمان امام راحل کم نخواهد شد.
/ 0 نظر / 3 بازدید