فرمانده بسیج کشور: مهمترین هدف جنگ نرم، تغییر فکر و باور افراد است

فرمانده نیروی مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور ضمن تاکید بر اینکه مهمترین هدف جنگ نرم دشمنان تغییر باور و فکر افراد جامعه است گفت: دشمنان قصد دارند اسلامیت، ملیت و ارزش های دفاع مقدس را در نسل جوان از بین ببرند و این ارزش ها را تبدیل به نفرت کنند.

حجت الاسلام"حسین طائب" عصر چهارشنبه در گردهمایی بسیجیان کرمان در مصلی این شهر افزود: امروز آمریکا بعد از گذشت سه دهه با وجود اینکه قدرت نظامی خود را از دست داده، همه توانش را در زمینه تغییر باور و تضعیف قدرت ملی مردم ایران به کار گرفته است. داده است.
وی با تاکید براینکه بسیجیان باید جنگ نرم و راههای مقابله با این نوع جنگ را بشناسند گفت: بسیجیان باید بدانند دشمن با استفاده از سایت و ماهواره و رسانه به دنبال تغییر باور افراد است.
وی خاطرنشان کرد: بسیجیان علاوه براینکه باید از باورهای خود در برابر این جنگ نرم دشمنان مقابله کنند نباید بگذارند سایر اقشار جامعه نیز مورد هجوم فتنه دشمن قرار گیرد.
حجت الاسلام طائب هدف امروز دشمن را زیر سووال بردن نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: برای اجرایی شدن این کار خود صحت انتخابات را زیر سووال می برند.
فرمانده نیروی مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور گفت: امروز دشمن با بکار گیری ابزار اغواگری و ابزاری که حقایق را پنهان می کند قصد دارد به این نظام و کشور هجوم بیاورد.
به گفته وی همه امید دشمنان این است که با ایجاد بنگاه های خبری و تکرار اخبار کذب جنگ نرم را راه بیاندازند.
وی با اشاره به اینکه در جنگ سخت مهمترین هدف دشمن استفاده از توپخانه و هواپیما برای از بین بردن مراکز هدایت گری و رهبری کشور و نابودسازی زیر ساخت ها است افزود: در جنگ نرم وسایل خبری جایگزین توپخانه ها می شوند.
حجت الاسلام طائب ادامه داد: دشمن همه تجهیزات اعم از رسانه ها، سایت ها و وبلاگ ها را آماده کرده برای اینکه با بمباران تبلیغاتی تصویر ذهنی جوانان دهه چهارم انقلاب را تغییر دهد.
فرمانده نیروی مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور مهمترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی طی 30 سال گذشته در برابر انواع توطئه های دشمنان را قدرت نرم این نظام دانست.
وی خاطرنشان کرد: قدرت رهبری امام راحل برخلاف قدرت های شرق و غرب حاکمیت بر قلوب و دلها بود

منبع : خبرگزاری ایرنا

/ 0 نظر / 3 بازدید