عضو کمیسیون قضایی مجلس: کروبی و موسوی باید محاکمه شوند

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون قضایی مجلس و نماینده مردم شهرستان بم در مجلس گفت: کروبی و موسوی اکنون با توجه به دروغ‌پراکنی و تهمت به نظام اسلامی باید محاکمه شوند تا بار دیگر اقتدار جمهوری اسلامی به نمایش گذاشته شود.


حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در کرمان در مورد اهانت‌های کروبی و موسوی به نظام اسلامی اظهار داشت: کسی که نسبت به نظام و رهبری و فرمایشات ایشان تعرض دارد در هر سمت و مقامی که هست، باید با او مقابله شود.
وی تصریح کرد: تعارض کروبی و موسوی با انقلاب، نظام و رهبری کاملا واضح و آشکار است و حوادث و اتفاقات بعد از انتخابات موید این موضوع است.
غضنفرآبادی افزود: کروبی و موسوی خود را وفادار به نظام، انقلاب، امام راحل و خواسته‌های انقلاب می‌دانند، اما آشکارا به سویی می‌روند که بی‌راهه و انحرافی است، کارها و سخنان آن‌ها هیچ سنخیتی با نظام و انقلاب ندارد.
وی در مورد این‌که به چه علت تاکنون با آن‌ها برخورد نشده است، گفت: شاید تاکنون با آن‌ها برخورد و یا از آن‌ها شکایتی نشده است، اما این نمی‌تواند بهانه‌ای برای مقابله با آن‌ها نباشد.
غضنفرآبادی تصریح کرد: کروبی بارها با ارسال نامه‌های اخیر و انتشار حرف‌های کذب و موسوی به عنوان سردسته و رهبری جریانی به عنوان براندازی آشکارا در مقابل نظام ایستاده‌اند.
نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نظام از اقتدار کافی برخوردار است و با آنها مقابله می‌کند و اجازه نمی‌دهد تا این نظام و انقلاب که با سختی و خون هزاران شهید به دست آمده از بین برود.
وی خاطرنشان کرد: اگر تاکنون به دلایلی با آن‌ها برخورد قاطع صورت نگرفته است، اکنون باید محاکمه شوند تا بار دیگر اقتدار نظام اسلامی به نمایش گذاشته شود.
غضنفرآبادی گفت: خواسته اکثریت ملت شریف ایران نیز محاکمه و برخورد با آن‌ها و دیگر عوامل اغتشاشات اخیر به صورت جدی و قانونی است.
غضنفرآبادی اظهار داشت: با تهمت‌های کروبی و موسوی به نظام مقدس جمهوری اسلامی، باید برای اعاده حیثیت برخورد قانونی و قضایی با آن‌ها صورت پذیرد.
انتهای پیام/

/ 0 نظر / 3 بازدید