برخی با القائات خود درصدد انحراف در اهداف روز قدس ‌هستند

خبرگزاری فارس: نماینده ولی فقیه در ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه حتی آمریکا و اسرائیل نتوانسته اند روز جهانی قدس را تحت الشعاع قرار دهند درباره اقدامات دو تن از کاندیداهای شکست خورده انتخابات گفت: باید تاسف خورد که چرا بعضی افراد با برخی از القائات خود می‌خواهند موجب انحراف در اهداف روز قدس ‌شوند.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس حجت الاسلام صفایی نماینده ولی فقیه در ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز در مراسم چهلمین روز شهادت امیر خلبان حسین لشکری که با حضور مقامات عالی رتبه نظامی و کشوری در ستاد فرماندهی نیروی هوایی ارتش برگزار شد با اشاره به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس مسئله فلسطین را یک مسئله جهانی و متعلق به همه مستضعفان عالم عنوان کرد و افزود: حضرت امام (ره) با نامگذاری این روز چنین موضوعی را پایه گذاری کردند و مردم هر سال با شرکت پر شور در این راهپیمایی عظمت روز قدس را به همه جهانیان نشان می‌دهند.
صفایی با بیان اینکه متاسفانه دو نفر از کاندیداهای شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری این گونه به مردم القاء کردند که روز قدس به خیابان‌ها بیایند و به جای شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل حق خود را مطالبه کنند، تصریح کرد: با این اقدامات امروز رادیو فارسی اسرائیل از خوشحالی به مردم ایران می‌گوید روز جمعه به خیابان بیایند و حق خود را مطالبه کنند حال باید پرسید این حق چیست و کجا است.
نماینده ولی فقیه در ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه هیچ کس حتی آمریکا و اسرائیل نتوانسته اند در طول این سال‌ها روز جهانی قدس را تحت الشعاع قرار دهند،‌اضافه کرد: به گفته مولای متقیان حضرت علی (ع) وقتی انسان تسلیم شیطان می‌‌شود شیطان در دل او تخم گذاشته و این تخم تبدیل به جوجه‌هایی می‌شود که این جوجه‌های شیطان در دامن آن فرد پرورش می‌یابند و کار به جایی می‌رسد که چشم و گوش آن فرد چشم و گوش شیطان شده و حرف‌ها و قلمش حرف و قلم شیطان خواهد شد.
وی ادامه داد: چنین فردی با رسیدن به این جایگاه دیگر نمی داند که چطور آب بر آسیب دشمن می‌ریزد و یا در مقابل انقلاب و در مقابل روز قدس قرار می‌گیرد.
صفایی با تاکید بر اینکه در روز قدس میلیون‌ها انسان شیفته اسلام با مشت‌های گره کرده در راهپیمایی شرکت می‌کنند و شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر می دهند خاطر نشان کرد: در این صورت تعدادی از افراد که تحت تاثیر این القائات قرار می‌گیرند در میان این جمعیت عظیم گم خواهند شد.
نماینده ولی فقیه در ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرد: باید تاسف خورد که چرا بعضی افراد این گونه فکر می‌کنند و با برخی از القائات خود می‌خواهند موجب انحراف در اهداف روز قدس ‌شوند.
وی با بیان اینکه تا پیش از نامگذاری این روز توسط امام خمینی(ره) اسرائیل سودای از نیل تا فرات را در سر می‌پرواند گفت: با این اقدام حضرت امام (ره) و پشتیبانی مسلمانان جهان ،امروز کار اسرائیل به جایی رسیده که برای حفظ امنیت خود بر دور خود دیوار می‌کشد.
صفایی تصریح کرد: چرا باید با بیان چنین مسائل انحرافی دشمنان را خوشحال کنیم و برخی افراد را تحت تاثیر افکار خود قرار دهیم تا چند خبرنگار خارجی هم از آنها تصویر بگیرند و این تصویر در ماهواره‌ها پخش شود و دشمن اعلام کند که روز قدس در ایران تمام شده است.
وی در پایان از خداوند متعال خواست تا کسانی که گمراه شده و راه را به اشتباه می‌روند هدایت کند و از این افراد نیز خواست تا به خود آمده دست خود را از دست شیطان رها کنند و با ایجاد فتنه در جامعه اسلامی موجب خوشنودی دشمنان نشوند.

/ 0 نظر / 3 بازدید