ثمره‌هاشمی: توطئه‌های دشمنان در سفر رئیس‌جمهور به نیویورک خنثی شد

خبرگزاری فارس: دستیار ارشد رئیس جمهور گفت: دشمنان در سفری که رئیس جمهور به نیویورک داشت، توطئه‌ها و برنامه‌هایی داشتند که همه آنها خنثی شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، سیدمجتبی ثمره‌هاشمی ظهر امروز در همایش روسای ستادهای مردمی دکتر احمدی‌نژاد در استان اظهار داشت: از مردم فهیم استان کرمان به دلیل اینکه با رای خود به دکتر احمدی‌نژاد در کشور پرچم‌دار شدند و رتبه اول را به دست آوردند، تقدیر می‌کنم که این مهم نشانه هوشمندی، علاقه‌مندی به پاکی و حقیقت، ولایت و فرهیختگی مردم کرمان است و خداوند متعال را باید از بابت این نعمت بزرگ سپاسگزاری کرد.
وی افزود: رمز موفقیت وحدت است و برخی افراد نمی‌خواهند، این مهم وجود داشته باشد و شما باید از این انسجام و وحدت بسیار مراقبت کنید.
ثمره‌هاشمی تصریح کرد: مدت زیادی است که استان کرمان نتوانسته طعم واقعی شیرین خدمت به مردم و ولایت را بچشد و شان مردم کرمان بیشتر از این مسائل است.
وی خاطرنشان کرد: امروز فضای کار و خدمت است و باید این فضا در کرمان تقویت شود، تا اقدامات اساسی انجام و بتوانیم گام‌های بزرگی را به جلو برداریم و این مهم نیازمند وحدت بیشتری است و هر چه جلوتر می‌رویم این میزان بیشتر می‌شود.
وی با اشاره به حوادث پس از انتخابات گفت: عده‌ محدودی پس از انتخابات تسلیم قانون نشدند و به خیابان‌‌ها آمدند و خسارات معنوی به کشور وارد کردند که قابل گذشت نیست و با این حرکت خود به حضور 85 درصدی و انتخاب 24 میلیونی مردم جفا کردند.
ثمره‌هاشمی اظهار داشت: آنها قصد اخلال در اقشار و در ابعاد مختلف جامعه را داشتند، اما شاهد بودیم که مردم به صحنه آمدند و خلاف آنچه که آنها می‌خواستند، عمل کردند و امروز همه دنیا می‌داند که ملت ایران پیروز شده و اقتدار آن چند پله بالاتر رفته است.
وی با اشاره به نظرسنجی یکی از موسسه‌های معتبر و معروف آمریکایی در قبل از سفر رئیس جمهوری به نیویورک خاطرنشان کرد: این نظرسنجی که در 29 شهریور ماه منتشر شد و انعکاس گسترده‌ای در دنیا داشت، 81 درصد مردم دکتر احمدی‌نژاد را رئیس جمهور مشروع و قانونی ایران می‌دانستند و تنها 10 درصد مردم مخالف این مسئله بودند.
ثمره‌هاشمی افزود: دشمنان در سفری که رئیس جمهور به نیویورک داشت، توطئه‌ها و برنامه‌هایی داشتند که همه آنها خنثی شد و سفر بسیار خوبی بود و قدرت ملت ایران چند پله بالاتر از قبل از انتخابات شده است.
وی با اشاره به برنامه هسته‌ای ایران تصریح کرد: کشورهای اروپایی بالاترین تهدیدات نظامی را علیه ایران انجام دادند، امام مقام معظم رهبری محکم ایستاد و فرمودند « ما از حقمان کوتاه نمی‌آییم و تهدیدات شما ما را به عقب‌نشینی وادار نمی‌کند».
ثمره‌هاشمی با اشاره به سخنانی از ریاست جمهوری اظهار داشت: اجلاس 5+1 آزمونی است که نشان می‌دهد، صحبت‌های آمریکا درست است یا خیر و چقدر این کشور تابع حق و حقیقت است که همه اینها به برکت رای بالای مردم به رئیس جمهور است که کشورهای اروپایی را به عقب‌نشینی وادار می‌کند.
وی افزود: امروز ملت ایران پرچمدار توحید در دنیا است و آن را در اجلاس کشورهای اروپایی محکم بیان می‌کند و اگر اکنون در مسیر عدالت و ولایت گام بر می‌داریم، برای این است که نام ما در لیست یاران امام زمان(عج) ثبت شود.

/ 0 نظر / 3 بازدید