کائیدی در گفتگو با فارس: موسوی تیر خلاص را به اصلاحات زد

خبرگزاری فارس: نماینده مردم پلدختر در مجلس با بیان اینکه موسوی با اقدامات خود به اصلاح طلبان نیز خیانت کرد، گفت: دوستان هم‌طیفش نیز اعتراف می‌کنند که موسوی تیر خلاص را به اصلاحات زد.


علی اکبر کائیدی نماینده پلدختر در مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس "توانا " با اشاره به برگزاری جلسات دادگاه متهمان به اغتشاشگری، اظهار داشت: قصد این افراد ایجاد بی اعتمادی در مردم نسبت به نظام و ایجاد گرد و غبار در شرکت مردم در انتخابات بود و با توجه به اعترافات اینها به ایجاد جو منفی در جامعه با القای شبهه تقلب باید با آنها برخورد شود.
وی افزود: اکثریتی که در این انتخابات پیروز شدند حقوقی دارند و این حقوق باید در دادگاه‌های صالحه به آنها برگردانده شود و قوه قضاییه باید حقوق مردم را از آنها مطالبه کند.
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه موسوی، هاشمی و خاتمی نیز طبق قانون اساسی و تایید شورای نگهبان به پست و مقام رسیدند، ادامه داد: این افراد با همین قانون اساسی، شورای نگهبان و وزارت کشور به مقام رسیدند و حالا چه شده که می‌گویند شورای نگهبان را قبول نداریم.
وی تاکید کرد: کسی که قانون اساسی و شورای نگهبان را قبول نداشته باشد و به نظر رهبری تمکین نکند از دایره نظام، انقلاب و مردم بیرون است و باید با او برخورد شود.
کائیدی با بیان اینکه باید با افرادی که سر دسته بوده و مردم را به خیابان‌ها کشاندند، برخورد شدیدی شود، گفت: جرم موسوی و کروبی بیشتر از امثال ابطحی است و مردم هم معتقدند که متهمان حاضر در دادگاه عامل بوده اند و اصلی‌ها هنوز محاکمه نشده اند.
وی اظهار داشت: موسوی با اطلاعیه‌های خود مردم را به خیابان‌ها کشاند که این کار او یک کار ضد امنیتی بود و اغتشاش گری جوانان که در حال محاکمه هستند، تحت تاثیر بیانیه‌های موسوی بود.
نماینده پلدختر با انتقاد از عدم حضور هاشمی و خاتمی در مراسم تنفیذ اظهار داشت: اگر این‌ها قانون اساسی و نظام را قبول داشتند باید به رای اکثریت احترام گذاشته و در مراسم حضور پیدا می کردند اما واقعا جای سوال دارد که هاشمی که ادعای پیروی از ولی فقیه را دارد و رئیس تشخیص مصلحت نظام است چرا با این کار، مردم را نسبت به نظام بدبین کرد.
وی با بیان اینکه احزاب و فعالان سیاسی اصلاح طلب باید تغییر رویه دهند، اظهار داشت: این افراد باید واقعیات جامعه را درک کرده و راه کج خود را ادامه ندهند که البته عده ای از آنها قطعا با حفظ همان مواضع خصمانه به ضدیت با دولت ادامه خواهند داد.
انتهای پیام/

/ 0 نظر / 5 بازدید