زاکانی:باید با کسانی که ساحت نظام را لکه‌دار می‌کنند برخورد قاطع شود

خبرگزاری فارس: دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه با کسانی که ساحت نظام را لکه‌دار می‌کنند باید برخورد قاطع شود، گفت: نمی‌شود سرمایه‌های ملت مظلوم ایران را به بازی گرفت و داعیه فعالیت در عرصه سیاسی و اجتماعی را داشت.


علیرضا زاکانی دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در خصوص گزارش هیئت‌سه نفره قوه قضائیه در مورد ادعاهای دبیرکل حزب اعتماد ملی، گفت: برای برخورد با کسانی که با شایعات و دسایس سبب مشوش نمودن افکار‌عمومی و لکه‌دار نمودن ساحت نظام اسلامی می‌شوند و از این طریق حقوق ملت را پایمال و سعی در ملکوک نمودن چهره اسلامی نظام می‌نمایند باید نظام‌مندی لازم فراهم شود تا برخورد قاطع صورت گیرد.
وی با تاکید بر لزوم برخورد قاطع با کسانی که چهره نظام را مشوش می‌کنند، گفت: برخورد قاطع سبب سالم سازی فضای کشور، رشد و پیشرفت نظام می‌شود و برخورد نمودن با این توطئه‌ها که خواسته و ناخواسته توسط عناصر معاند و فریب‌خورده انجام می‌پذیرد باید به عنوان یک مطالبه عمومی در جامعه پیگیری شود.
نماینده مردم تهران با بیان اینکه کسانی که از این طریق به دنبال جای پا باز نمودن برای ایجاد یک استبداد جدید هستند باید بدانند در ابتدای مسیر منکوب می‌شوند، افزود: با منکوب شدن این افراد انقلاب اسلامی می‌تواند پرشتاب‌تر از گذشته به مسیر رشد و تعالی خود ادامه دهد.
وی در ادامه خاطر نشان کرد:‌ در این جهت معتقدم که باید این موضوعات ریشه‌یابی شود و بسیاری از کسانی که به بیان این شایعات پرداختند و مطالب کذب را در جامعه منتشر نمودند شاید توسط دیگران فریب خورده و به واسطه القائات اطرافیان به این ورطه افتاده‌اند لذا به میزان خسارات وارده باید پاسخگو باشند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه مسئولین باید از سوی دیگر دقت کنند که عناصر پیرامونی و ریشه‌های این نوع القائات نادرست در جامعه معلوم شود تا در آینده ضمانتی برای سالم ماندن محیط خبری و رسانه‌ای و به طبع افکار عمومی مهیا شود.
این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه در هر حال همه افراد، گروه‌ها و مسئولین در جامعه اسلامی باید پاسخگوی گفته‌ها و عملکرد خود و عناصر مرتبط با خویش باشند، افزود: نمی‌شود سرمایه‌های ملت مظلوم ایران را به بازی گرفت و چهره پاک نظام اسلامی را لکه‌دار نمود و بدون رسیدگی به این جرائم داعیه فعالیت در عرصه سیاسی و اجتماعی داشت.
زاکانی در خاتمه تاکید کرد: این امور نیاز به برخورد قاطع و شفاف دارد تا در آینده شاهد نکاتی نباشیم که خواسته‌های نامشروع نظام سلطه و سرمداران آن در نظام اسلامی فراهم شود.
انتهای پیام/

/ 1 نظر / 3 بازدید