مماشات دستگاه قضایی موسوی را دچار توهم کرده است

خبرگزاری فارس: نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مماشات دستگاه قضایی با موسوی او را دچار توهم ساخته و باید به قوه قضاییه گفت که عدالت حکم می‌کند به جای برخورد با معلولان این حوادث، عامل اصلی را محاکمه کند.


هادی مقدسی در گفتگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا»،با اشاره به شخصیت میرحسین موسوی، گفت: موسوی عملا پایبند نبودن به قانون را به اثبات رسانده و این حرکت موجب تأمین خوراک تبلیغاتی برای دشمنان قداره‌بند ایران شده است.
وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به سابقه‌ای که از آقای میرحسین موسوی در اذهان باقی مانده بود انتظار می‌رفت ورود مجدد وی به عرصه سیاست برای انقلاب و نظام مفید باشد لیکن ورود مجدد میرحسین، به علت دنیاطلبی و درخواست جاه و مقام، منتهی به مقصد ناکجا آباد شد.
این نماینده مجلس تأکید کرد: انتظار جامعه این بود که وی با قبول حقیقت با توجه به این که نتوانسته هیچ مدرکی مبنی بر وجود تقلب ارائه کند، با قبول قانون از اقدامات خود و طرفدارانش رسما معذرت‌خواهی کند.
وی در ادامه گفت: نه تنها این اتفاق به حقیقت تبدیل نشد بلکه با مماشات دستگاه قضایی کشور موسوی دچار توهمی شده که سلسله بیانیه‌های او هم از این امر ناشی می‌شود.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، خاطرنشان کرد: پیشنهادات موسوی صرفا بحث‌ تبلیغاتی برای مشوش نشان دادن جو جامعه است و اکنون که دولت با رأی اعتماد مجلس مستقر و جامعه رو به سمت آرامش می‌رود به دنبال آن هستند تا فضا را همچنان ملتهب نگه دارند.
این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احتمالاً، استمرار بیانیه‌نویسی موسوی به علت عدم قطع امید بیگانگان به این جریان است، تأکید کرد: به هر حال احتمالا به نظر ایشان بیگانگان نباید مأیوس شوند تا کمک‌های آنها همچنان ادامه داشته باشند.
وی در ادامه با اشاره به ادعای مهدی کروبی گفت: هنگامی که ادعاهای کذب کروبی راه به جایی نبرد باید حرکتی انجام شود تا آرامش و ثبات موجود بر هم خورد.
نماینده مردم بروجرد افزود: مطمئن باشید که نمایندگان مردم در مجلس، اعضای دولت و ملت شریف ایران تحت تأثیر این جوسازی‌ها قرار نمی‌گیرند.
مقدسی با ابراز توصیه‌ای به قوه قضائیه گفت: به عنوان وکیل مردم در مجلس از دستگاه‌ قضایی این درخواست را دارم که قوه قضائیه با برخورد با عوامل اصلی این فتنه بیش از این اجازه مشوش شدن اذهان عمومی را ندهد.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، تصریح کرد: اقدامات این عده نشان داده که آنان دست بردار مقابله با نظام نیستند و بهتر است دستگاه قضایی به جای برخورد با معلول‌ها با عاملان اصلی برخورد کند.
وی راه پایان یافتن حوادث اخیر را محاکمه عاملان اصلی آن دانست و گفت: قوه قضائیه باید با برخورد قاطع با این عده، نتایج تحقیقات را به سمع و نظر مردم برساند چرا که این پیشنهاد تنها راه پایان گرفتن این وقایع تلخ است.
مقدسی درباره ادعای شکایت سران این جریان از فرمانده سپاه گفت: شیوه‌های ایذایی و تبلیغاتی جزء اصلی اقدامات این جریان است و استفاده ابزاری آنان از قانون در صورتی است که اصل قانون را قبول ندارند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، درباره راه‌اندازی تشکیلات راه سبز امید ابراز داشت: جامعه ما برخلاف نظرات این عده و غربی‌ها چارچوب مشخصی برای فعالیت سیاسی دارد و اگر این عده بتوانند معیارهای دفتر احزاب وزارت کشور را کسب کنند فعالیت آنان اشکالی ندارد لیکن اگر اثبات شود آنان التزام عملی به قانون ندارد، موضوع متفاوت است.
انتهای پیام/

/ 0 نظر / 3 بازدید